Шопингмонстр• 16 июля 2024

Как вам блузка?

100% шелк
Результат:
вже голосів: 85
75 (88.24%) Не нравится
7 (8.24%) Нравится
3 (3.53%) Тыц
Млинці зі смайликом• 16 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Навіщо ви створили тему про цю блузку?
Ви також настільки заздрите, і це як розрядка?
Ніколи б не подумала, що чужа покупка блузки з жінок може зробити озвірілих створінь. Жахіття!
Що тільки не пишуть, але знайте, що на мене це не впливає. Нічого не вийде, бо брехню чути здалека. Я знаю наскільки прекрасна ця блузка😊💛
А це ви купили? А це вже происки конкурентов?
Аноним_1857• 16 июля 2024
Якщо Вам за 70+, то може, але моя мама таке не носила б, їй 70.
Джинци на Флісі• 16 июля 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Це вже вийшло за межі адекватності.
Добре, я вас залишаю в цьому💩, ви тут 💩, але мене не турбуйте. І коменти в цій підозрілій темі, я читати не буду, бо мені гидко.
Млинці зі смайликом• 16 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Це вже вийшло за межі адекватності.
Хтось шось зрозумів?
За ким я буду?• 16 июля 2024
Это шелк, он бывает разного плетения, матовый и глянцевый. Автор, поздравляю! Если вам идет и нравится- носите с удовольствием
euhunter• 16 июля 2024
Органично представляю в ней Гарри Стайлза. Если бохо это ваше, цвет отличный