Безлім на все• 16 июля 2024
Обираю між двома парфумами. Допоможіть визначитися
Или посоветуйте что-то ещё
Результат:
вже голосів:
55 (75.34%)
Armani Acqua di Gioia
18 (24.66%)
Moschino I Love Love
Всім шампаньського• 18 августа 2024
Є обидва. Люблю. Фані 50 мл користувалась років 10. Ще за 200 грн в дюті фрі купувала. Зараз брат був в дюті фрі рік тому, то за 940 грн купив ще. Поки закриті стоять. Вони ніжні, шлейфові, молодіжні, супер
Аква ді джіа зелені маю. Вони більш шикарні. От хочу затестити ще блакитні, колись купити. Не чула їх. А зелені на кумі почула. Дуже ніжні, гарні, політкоректні. Купила ще перед війною 100 мл. В мене багато парфумів, рідко повторюю, але ці обидва люблю весна, літо
Margaritka-levi• 31 августа 2024
Ответ длянеДоПриличий
І ті, і ті класні на літо. Але мені, чомусь, більше компліментів роблять коли я в Москіно.
Аналогично, особенно, на Moschino funny много комплиментов
Психологічка• 15 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
Знаю
Moschino заканчиваются
Думаю, взять ещё такие же или армани
Moschino заканчиваются
Думаю, взять ещё такие же или армани
Москино для меня ужасные. Простые и вонючие.
Психологічка• 15 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Москино воняют кошачьей мочей, фу
Да.мы пошли с дочкой подростком нюхать. Говорит, хрчу понюхать москино...понюхала. говорит, изза этого ажиотаж? Они ж воняют!
Василина Семеніч• 03 октября 2024
Ответ дляМеня много
А где ответ: ни одни из этих. Москино котячими ссяками воняют, а аква приелась до не могу. Тем более что иногда как на брызгаются ей, весь лифт воняет от нее
Сейчас мало кто ими пользуется.
PANTERA_KET• 20 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
В стар посте
Или посоветуйте что-то ещё
Диор пур пуазон герлен инсоленс....тоже не могу выбрать
Вам советую хлою натюр интенс
PANTERA_KET• 20 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
И мне не нрав