Почекуха• 16 июля 2024

В мені живе прихована проститутка. Самій страшно від себе.

Почитала нижче тему про масаж, я вже усьо…хочу. Жінок в яких болить голова не розумію, я завжди хочу. Але чомусь мені такий не попадався, який любить експериментувати, як я. Колись була можливість з 2 одночасно, я дурна просрала…тепер шкодую бо таке вже не знайти.
Я люблю і ранішній секс і вечором і все якнайдовше. Де найти такого ж як я? Мабуть, ніде.
Як_наготую...• 16 июля 2024
Я вообще не могу долго ,мне нужно получить оргазм и все хорошо

Одні думки• 16 июля 2024
Пропонуйте себе, рекламуйте, і знайдете
автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляОдні думки
Пропонуйте себе, рекламуйте, і знайдете
Як ви собі це уявляєте? На паркані написати чи внизу оголошення де боржників вішають в будинках 😂
автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
І мені треба все довго
Одні думки• 16 июля 2024
Ответ дляПочекуха
Та на сз. На чоловічих форумах
Раз одела не бу• 16 июля 2024
Монетизируйте
Українська Мрія• 16 июля 2024
Це ви тут розрекламували себе, як на сз. Але розчарую вас, тут чоловічій рід є, а мужиків нема))) зря старалися.
Путающаяся• 16 июля 2024
Тиндер в помощь, Вы мечта миллионов любителей всунуть
автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Монетизируйте
😂😂😂😂😂😂😂правда? І задоволення і гроші)))

автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я тут навіть на мужчин не розраховувала . А якщо і є я б боялась їх, бо який мужчина адекват буде на жіночому форумі
Раз одела не бу• 16 июля 2024
Ответ дляПочекуха
😂😂😂😂😂😂😂правда? І задоволення і гроші)))
Сделайте свое хобби работой и вам никогда не придётся работать!
Українська Мрія• 16 июля 2024
Ответ дляПочекуха
А на сз?
автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
😂😂😂😂
Love_Love_Love_• 16 июля 2024
Ответ дляПочекуха
😂😂😂😂😂😂😂правда? І задоволення і гроші)))
Не так багато мужиків які знають як зробити задоволення інакше вони б не платили гроші за то неподобство
автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто класні мужики за проституок не платять? Не беруть їх? Чи що ви мали на увазі
Love_Love_Love_• 16 июля 2024
Ответ дляПочекуха
Мала на увазі що не так багато мужиків з якими можна класно почпокатись, а є такі які до такої спепені ніякі, але проститутки це терплять за гроші
Сегодня не целуюсь• 16 июля 2024
Я бы с двумя мужиками пожила с удовольствием. Только секс утром после душа
автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
І я б пожила з двома) але мені пропонували тільки секс а я дурко відмовилась дурна на голову,
Їжак в панчохах• 16 июля 2024
Я бы вас не упустил, если б не женился недавно)

автор Почекуха • 16 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
🥰нічо, ще може зустрінемось 😂😂😂😂
ПазлШредінгера• 16 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
От ви знаєте, я не раз помічала, що люди помішані на сексі різної статті прямо як ті дві сторони магніту, що відштовхуються і ніколи не притягуються один до одного.
Байрактарна• 16 июля 2024
Я такая же..
Леді_в_пледі• 16 июля 2024
Проститутки мають секс НЕ коли хотять, НЕ з ким хотять і НЕ як хотять. Навряд чи вам так сподобалось би
Обстановщица• 16 июля 2024
Автор, я с Вами из темы про массаж. Столько утраченных возможностей, и нафига? Кому оно надо ото замуж , семья , спокойная жизнь. Жизнь проходит , а ни драйва ни радости.
Одні думки• 16 июля 2024
Ответ дляОбстановщица
А кто вам мешает осуществить свои желания? Кроме Уголовного Кодекса 😂
Хитрушка-чекушка• 16 июля 2024
Ответ дляПочекуха
Це може бути причиною онкології по жіночому. Я серйозно. Була одна колега, прекрасна мати, дружина і гарна господиня. В один момент з нею щось трапилось. Що вона витворяла, на голову не налазить. Довго розказувати. На жаль, вже її немає. На всяк випадок перевіртесь в гінеколога
Обстановщица• 16 июля 2024
Ответ дляОдні думки
Инстинкт самосохранения. И почтенный возраст. Позорище будет в таком возрасте подцепить какую-то хрень на одно место.
Обстановщица• 16 июля 2024
Ответ дляОдні думки
А уголовный кодекс тут причём? Все ж по согласию, взрослые люди.
Одні думки• 16 июля 2024
Ответ дляОбстановщица
Та не кажіть! Різні бувають бажання
Одні думки• 16 июля 2024
Ответ дляОбстановщица
Попробуйте частично. Вот массаж как раз и прекрасный вариант