Парасюха• 17 июля 2024
Підкажіть як пережити зиму з електро котлом)
Знімаю будинок з електрокотлом. Змінювати не хотілось би. Близько школа і ціна влаштовує.
Підкажіть як виходили з ситуації і в скільки вам це обійшлось?)
В моїй хаті моя правда• 17 июля 2024
У вас котел саме електричний, не газовий з електричним насосом?
ПрипоРошенная• 17 июля 2024
Ответ дляPrervana
Это невозможно. Отопиться электрокотлом вы не сможете, если ситуация не улучшится хотя бы до отключений 4/4
У вас теж електричний ?
Пукимончиг• 17 июля 2024
Автор наши нажрутся за лето осень, зимой свет будет, если больше времени будут воровать, Европа перекроет им кислород они столько станций и всякой фигни прислали для того что бы свет был. В 22 году осень и зиму зацепило, в этом лето и осень.
Парасюха
• 17 июля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так
В моїй хаті моя правда• 17 июля 2024
Ответ дляПарасюха
Так
Сумно((( жодна зарядна не потягне мабуть
Оксана -1f11• 17 июля 2024
У нас теж електрокотел і ніяких варіантів. Якщо буде ситуація, як взимку з відключеннями, то ми пережили, не жарко, звичайно, було, але нормально.