Бутербродница• 18 июля 2024
Видалення атипічних зубів мудрості підлітку- дуже хвилююсь
Завтра дитині, 17 р мають видалити два зуби мудрості, які ще не вилізли, лежать в десні майже горизонтально. Дуже хвилююсь, як пройде, як перенесе анестезію , як довго буде все заживати. Може , хтось таке вже проходив, заспокойте) хоча розумію, що все індивідуально
Гомосноб• 18 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
обязательно удалять?
у меня уже 40 лет лежат
У меня тоже до 40 лет лежал один и два росли в щеку. Теперь вырвала, и оказалось, что они попортили семерки и там кариес...
Ёшки_Матрёшки• 18 июля 2024
Ответ дляГомосноб
Блин. Меня тоже этим пугают.
Спасибо.
Гомосноб• 18 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Блин. Меня тоже этим пугают.
Спасибо.
Самое плохое, что на снимке не видно было кариеса.