У вас было такого, что любите одного, а секса хотите с другим?
Результат:
вже голосів:
34 (68%)
Да, хочу того кого люблю
16 (32%)
Нет, могу хотеть другого
Дашенька из Киева• 19 июля 2024
Не коректні питання.
Чи завжди хочу кого люблю? (звісно що не завжди, бо можна погано почуватися, бути втомленою, тощо).
Чи окрім того кого люблю хочу ще когось? І тут теж незрозуміло... Гіпотетично? (Ну наприклад актора якось, як сексуальна фантазія) Чи реально когось поруч на роботі/знайомі, тощо?