Та_все_ок_будет• 19 июля 2024
Що це може бути? Приймає дитина АБ.
Дитина приймає 3 день АБ ( серія зитромицину )Врач нічого крім Йогурта не виписав. Вчора увечері почав боліти язик і на гланді є маленька 1 біла точка . До якого лікаря йти, педіатр трубку не бере. Це не кандидоз?
Та_все_ок_будет
• 19 июля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Аб від чого п´є?
В мочі лейкоцити виявили.
Все будет, но потом• 19 июля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
В мочі лейкоцити виявили.
Дитина перездала аналіз? Може погано помили дитину перед тим як здавати. Температура є ? Чому одразу антибіотик? Які ще є симптоми крім лейкоцитів в мочі?
Та_все_ок_будет
• 19 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Температури немає
Все будет, но потом• 19 июля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Температури немає
А які є ще симптоми і температура яка ? Який діагноз поставив лікар перед тим як назначать антибіотик?
Та_все_ок_будет
• 19 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Температура нормальна. Симптомів ніяких немає. Мочу здавали, як мед.огляд перед школою.
Все будет, но потом• 19 июля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ідіть до іншого лікаря ! Це якийсь жах назначать дитині антибіотик із за лейкоцитів в мочі , діагнозу не має . Треба шукати мабуть причину від чого ті лейкоцити..чим більше живу за кордоном тим більше мені подобається їх медицина . Без діагнозу лишний раз його ніхто не выпише.. а в Україні так затравити мою дитину що коли почалася пневмонія антибіотики не реагували. Що потім печінка була збільшена від такого лікування . Собаку б не довірила таким лікарям..міняйте лікаря ! Їдіть в приватну Добробут. Раніше були нормальні лікарі, зараз не знаю . Але спробуйте
Та_все_ок_будет
• 19 июля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Дякую. Будемо шукати іншого лікаря. Але напевно потрібно АБ вже допити 5 днів. Не знаю , що робити з цим язиком тепер, переживаю. Тут написали про скарлатину, але ж напевно мала б бути температура на неї. Лікар доречі Добробуту, хотілось довіряти таким лікарям, платиш кошти і таке
Все будет, но потом• 19 июля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Якщо температура нормальна то це не скарлатина. Можлива реакція на той антибіотик.. допиту вже до кінця і шукайте іншого лікаря. Моя мама раніше в добробуті спостерігалась коли жила в Україні то була задоволена. Але є різні лікарі. Як повезе