Гола з конопель• Изменено 20 июля 2024
Решила не искать отношения из-за бедности
Я выросла в бедной семье. Выбраться из бедности не удалось. Поэтому не планирую заводить отношения. Так как одной легче выжить чем двум беднякам. Кто ещё так решил?
Лорка-хлорка• 20 июля 2024
Я как раз по этой причине искала мужа, семья бедная, учиться, работать не хотела
Гола з конопель
• 20 июля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
ваш жених бросил вас и женился на нищей?
Нет, не мой
дякую аж підскакую• 20 июля 2024
Так решили искать или не планируете заводить отношения?)))
Как-то где-то что-то не сходится)
Лунтик-паунтик• 20 июля 2024
Ответ дляГола з конопель
Нет, не мой
не скромничайте
между темами хотя бы час перерыв нужно делать, чтоб не палиться так откровенно
Гола з конопель
• 20 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А я закомплексованная была, много возможностей пропустила в студенческие годы
задумчивая мордочка• 20 июля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
И он же говорил вчера и позавчера что она не ровня и не по статусу. Мы все в курсе
Лунтик-паунтик• 20 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
а, то уже многосерийка?
задумчивая мордочка• 20 июля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
первая серия тут
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3572678
Вот первая, Ваша вторая
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3572030
Mrs.Sexuality• 20 июля 2024
Правильне рішення, я теж так планувала, працювала, навчалася, але суспільство не вважало нормальною бо немає стосунків, травили, називали синьою панчохою, і я піддалася, створила сім´ю, тепер мучимося вже втрьох, більш за все шкода дитину
Прагматик флегма• 20 июля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Как_б_не_так• 20 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Вот первая, Ваша вторая
Ого! Автор просто упивається своєю бідністю
Как_б_не_так• 20 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Я з бідної родини, чоловік з бідної родини, зараз ми середній клас, дитина не мучиться. Все у Вас в голові.
МельничукОля• 20 июля 2024
З одної теми в іншу. Взяти себе в руки . Що має бути, то має бути . Від долі не втичеш.
Mrs.Sexuality• 20 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Чоловік зі мною нічого не хоче досягати, бо хотів би багатшу щоб мої батьки теж допомагали, бо йому обідно що його допомагають, а мої ні, хоче як у друга, там в мами дружини магазини і вона все купує, квартири, машини
Как_б_не_так• 20 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Ви самі його вибрали. І вибираєте по сьогодні.
Mrs.Sexuality• 20 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Так, бо більше нікого не було, ціна за нормальність виявилася високою
Жирафовое варьенье• 20 июля 2024
Раціональне зерно в цьому є. Просто багатьох хвилює майновий стан партнера. І партнери краще мають бути рівними. Плюс людина без грошей більше в стресі і може зробити неправильний вибір, і менше шансів буде найти іншого. Двоє бідних - теж складно особливо в декреті з дитиною тоді взагалі капець і злидні. Оптимально взагалі не народжувати в таких ситуаціях,але багато навіть бідних чоловіків хочуть дитину і починається купа проблем. Якщо ж вийти за багатого то з одного боку вихід - з іншого залежність і відсутність свободи у відносинах.
Так що якщо бідна, проблемна і хочеш спокійно хоч відносно жити без залежності від інших людей то краще самій дійсно. Навіть діти якщо є виростають і далі самі в основному живуть. Я якби була розумніша теж не виходила б заміж хоч і з бідної родини. Але на момент заміжжя і в мене була хороша робота і в чоловіка. А потім так різко змінились обставини що знову бідність ще й дитина хворіла був період взагалі злиднів. Так що правильно мислите автор. На секс можна найти і так,а шлюб - це із старих часів в першу чергу злиття капіталів як не крути. Гроші до грошей воші до вошей