Налитое яблочко• 20 июля 2024
Засоби для омолодження шкіри ))))
Порадьте свій топ засобів для шкіри обличчя 35+ ) бачу,що стає тонкою і потребує зволоження та догляду. Поділіться якими користуєтесь засобами? Наборів мільйон, хочеться щось перевірене .
Налитое яблочко
• 20 июля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Витамин с и ретиналь
А якого бренду купляєте?
Тётя Хрюша• 20 июля 2024
ретинол, вит С, качественное очищение, увлажнение и антиоксиданты. Последние пару лет покупаю allies of skin, беру в Европе или США, получается дешевле чем у нас