А я с Рио-де-Житомира!• 20 июля 2024

Київ, Троєщина в когось глючило зі світлом?

В мене холодильник тріщав, світло в середині блимало
Частково світили лампи дуже слабо
У ванній взагалі тріщало
Потім вибило
Я в щитку увімкнула і потім наче все ок, але техніка працювала якось неадекватно, наприклад автопідпалювач в вар.поверхні дуже тріщав підряд багато разів
Прийшла сусідка в неї також ситуація, частково в квартирі світла немає, або дуже слабо
Ладно світла немає, але бляха я купила новий холодильник, він стоїть на якийсь типу розетці додатковій, мало ж напругу регулювати?
Я без чоловіка, взагалі не розуміюсь в цьому
Підмітайло• 20 июля 2024
В Телеграмме недавно была новость что на трое сильные перепады со светом. С техникой будьте осторожны.
Alex_Kri• 20 июля 2024
после включения света у меня в последнее время напряжение около 190 вольт, вместо 220
автор А я с Рио-де-Житомира! • 20 июля 2024
Ответ дляПідмітайло
Блііін
Дякую
Пішла все вимкну з розеток
Не бачила цієї новини(((
Підмітайло• 20 июля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Блііін
Дякую
Пішла все вимкну з розеток
Не бачила цієї новини(((
Пусть все будет хорошо!
Наивная Хо• 20 июля 2024
В мами в області тижні три назад теж були перепади і згоріла машинка пральна.
Хачапууури• 20 июля 2024
Для холодильника и прочей техники нужен стабилизатор - он именно выравнивает напряжение (и то в пределах заложенных в него возможностей), стоит от 1000 грн, а у вас, скорее всего, реле, которое просто вырубается при скачках в сети. У меня всякий раз при включении света бешено мигают лампочки, а стабилизатор клацает весь день.
Аноним ФЕЯ• 20 июля 2024
Нужно ставить обязательно стабилизаторы напряжения . Иначе погорит техника
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ось має бути електрик якраз буду з ним говорити
Це просто жах якийсь(((
Яжбоматуся• 20 июля 2024
Стабілізатор напруги всіх врятує. Але дорого. На 7кВт десь біля 23900.Працює в нас більше 10 років. Тягне мережу від 130 до 330.Стабільно видає 220
Ответ дляНаивная Хо
Капець 😭
В мене із-за цього згорів старий холодильник в тому році, він був старенький, але би ще працював!
Пралка в мене доречі теж нова
Буду все вимикати, а ось посудомийну фіг вимкнеш (
Ответ дляЯжбоматуся
Ого(
Нажаль не можу зараз такий купити (((
Чумачечая Весна• 20 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Она работала или просто в розетку включена?
Яжбоматуся• 20 июля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ого(
Нажаль не можу зараз такий купити (((
Це ще не дорого, бо ми його купували майже за 1000$ по старому курсу.Але якісні, пожиттєва гарантія. В батьків трохи дорожчий на 13кВт.
Мріяла купити сушку
Походу буду відкладати на стабілізатор
З такими пиріжками і сушити буде дорого та довго
Наивная Хо• 20 июля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Вона працювала, світла не було 7 годин, потім ввімкнули і вона продовжила прати і згоріла.
Чумачечая Весна• 20 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Понятно, спасибо
Я просто думаю, а если просто в розетку включена техника, тоже может сгореть?