Доктор Варвар• 20 июля 2024
Болит грудь
У вас на месячные и при беременности грудь болела одинаково? Или были какие то симптомы особенные?
Весёлая морковка• 20 июля 2024
Це моя перша ознака вагітності. На критичні дні не болить. Три вагітності, три рази важкі груди і біль, і один раз ще було... От майже впевнена, що не просто так, але пішли кд.
Вподобайден• 20 июля 2024
Мене болять у другій половині циклу, виявили недавно множинні кісти, сходіть до мамолога
Крижана бурулька• 20 июля 2024
Перед вагітністю трохи боліли, коли завагітніла ще довго до затримки дуже почали боліти саме соски. Коли народила і закінчила гв, то взагалі ніяк не реагують на початок циклу.
IQ 80• 21 июля 2024
На мес. никогда грудь не болела. А тут начала болеть грудь и соски гудеть - тут я поняла, что что-то тут не чисто