Я на хвилинку• 21 июля 2024

Мабуть цей процес неминучий, а хто повертатимется?

багато знайомих біженців у Європі.
рідна тітка уїхала два роки тому у Європу біженкою і зараз почала себе голандкою називати і дітей зараховувати до голандців.
ще знаю знайомих з України хто у ФРН себе вже німкенями іменують і дітей привчають.
лякає хто ж повернеться назад? ніхто?
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Тітка ваша прікалістка:-) в Нідерландах турки й марокканці, які там по 20 років живуть, дітей та онуків народжують, все одно себе нідерландцями не називають, хоч і паспорти королівства мають. А вона вже «вросла в країну». До речі, коректно нідерландці, а не голандці. Може, ваша тітка там заміж вийшла за місцевого? Тоді так, процедура спрощена, вітаю:-)
а від коли це мароко-турки за українців вирішують?!))
хай за себе відповідають. до чого тут приколізм тітки?
вони не називають а інші називають.
Дівчина Бобула• 21 июля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ну то якщо вони це шапіто обрали, то хто за них мусить розрулити все?
Сильні-вільні-незламні-незалежні пусть своих наездников во власти обрабатывают. Выехавшие справедливо считают, что жизнь слишком коротка, чтобы прожить ее в неволе, без элементарного комфорта и безопасности.
Чучало яблуні• 21 июля 2024
Живите своей жизнью, они живут своей. И да, чем дольше будет война, чем меньше наших вернутся. Правда такова, что у тех, кто наладит жизнь, найдет официальную работу и устроит детям учебу будут способы легализоваться и этими способами воспользуются. Почему они вас заботят? Пусть называют себя как хотят. Вам-то что? В чем вопрос? Зачем заглядывать на других?
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Нет это не так. У Украины огромный потенциал и очень много умных людей, но если власть не изменится, то будущее очень не радует.
Будущее не радует на всем земном шаре, к сожалению.
Везде свои проблемы.
Иванка Бур• 21 июля 2024
Кто там вернётся, мне все равно. Главное, что это буду не я
begovelik• 21 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Були колись у Франкфурті?
Раджу з´їздити подивитись. Біля вокзалу є район куди і поліція боятися заходити, такий контрольований там процес
Вночі проходили і біля вокзалу Франкфурту і біля вокзалу Мюнхена. Ніхто не вбив, як бачите. Але місця цікаві, колоритні. Поліції там багато, якщо що
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Не делят?
Т е не забирают налогами у немца 45% от того, что он заработал и не отдают сирийцу, который на этого немца бросается с ножом?)
це офіціоз.
а я про українське схемно-кабінетне решалово ....
Copy-Paste• 21 июля 2024
Не знаю ни одного человека, кто называл бы себя немкой или голландкой, тема провокация
Конотопська відьма• 21 июля 2024
Вчера была темка о фантазиях Джонсона. Если это реализуется (мои фантазии) я вернусь в родной город, который сейчас окупирован. Не жить, но побывать в родительском доме и привести его в порядок после орков. Буду приезжать туда периодически. О возвращении на пмж в Украину речь не идёт. Сын тоже не хочет возвращаться.
AnnaOst• 21 июля 2024
Пенсіонери і ті, хто роботу не знайде. Не знаю за всю європу, а в німецькому міграційному законодавстві завжди була чарівна лазійка для мам з дітьми, а тепер додалася ще одна. Так що для жінок фертильного віку є аж дві можливості - працювати або народити тут ще одну дитину. Або просто сидіти на жопі рівно якщо дитина вже в школу ходить
Сливочная пенка• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Нет, в Украине все идеально, даже возьмем период до 2014 года. Зарплаты высоченные, законы соблюдались, мажоры никого на пешеходных переходах не сбивали и их не отмазывали, и на клубнику в Европу никто не выезжал
Это есть везде, это не показатель. Эмиграция людей с интеллектом выше среднего это намного глобальнее. А уезжают люди, которым стало проще жить в чужой стране и на птичиьх правах, чем в своём нестабильном доме.
AnnaOst• 21 июля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Та тема для срачу, це ж ясно)
Copy-Paste• 21 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ребенка вы должны родить от немца, а не просто от кого-то
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
це офіціоз.
Так немцы этим официозом недовольны не меньше, чем украинцы решаловом.
Им должно быть легче от того, что их оббирают официально? Что их страну наводнили тунеядцами и бандитами, которых работающему немцу нужно содержать?
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Это не совсем так. Коррупция есть везде, но когда обычные люди не особо от этого страдают это заставляет взглянуть на мир другими глазами.
в таких країнах СПОЧАТКУ наростили сильно національні економіки і вийшло так що - усі в шоколаді, усім вистачає. і на сите населення, і на владу яка собі трохи і кишеню відкидає. бо торт величезний собі наростили після другої світової .
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июля 2024
Автор, я «вам не скажу за всю Одессу», але за Нідерланди можу… почнемо. Коли біженці, то ще так-сяк, але… як тільки за власний кошт, то ціни квадратні, як в усій Європі, житло знайти практично неможливо в аренду, ціни квадратні, житла мало, конкурс великий, власник вимагає контракт на роботу (це той офіційний контракт, який робочою візою кличуть), такий же контракт на роботу й візу (не тимчасовий захист) треба мати, щоб лишитися в країні. Податки величезні. І там варіанту «не заплатив» нема. Страховка також обов‘язкова, без варіантів. На їжу ціни теж «не безкоштовно». Основне, звісно, це оренда. І по закону, родині ніхто не здасть одну кімнату, щоб всі в одній. Є різностатеві діти, в них також мають бути кімнати. Словом, щоб там залишитися, пахати треба дуже важко. Плюс погода на любителя. Хоча, якщо ваша тітка або лікар, або молодий айтішнік, то шанси є. Хоча там зараз партія до влади прийшла нікудишня, хочуть всіх додому відправляти та очистити королівство від мігрантів. А ось для туризму країна чудова. Ну або заміж за нідерландця, теж варіант:-)
Аноним_Русалка• 21 июля 2024
Цирк 🎪
Марс атакует• 21 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
І що? Все одно понаїхавші, які займають робочі місця
А в других странах люди прямо с рождения все сплошь прЫнцы и всю жизнь ведут праздный образ жизни ничего не делая
Конотопська відьма• 21 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Окрім влади є ще люди, з якими щодня спілкуєшся. І не треба казок, що за кордоном за 2 роки місцеві вас за свою тримають.
А мне не надо, чтобы меня принимали за свою. Я просто не хочу жить в бардаке.
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Все будет намного дольше, чем они думают, годы на пособии не засчитываются для ПМЖ, только 5 лет работы. Гражданство дают через 5 лет, но тепеть нужно два года ждать очередях.
раціонально - так, але не виключено що спрощено одним махом видадуть. такі рішення - не проблема заради економіки
Khmelnichanka• 21 июля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Плюс мільйон.
Завжди недо...• 21 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Смотря кому и где. Пример моей сестры с мужем - первые пол года войны жили в Польше, открылась программа в Канаде - переехали. Родили там ребенка - он автоматически получил гражданство Канады (украинское гражданство ему не оформляли), прожили 1,5 года - на прошлой недели им подтвердили ПМЖ) Но они работают в ИТ, полностью себя содержат сами. Очень быстро ПМЖ получили) но тут много факторов сыграло - ребенок гражданин Канады, они обеспечивают себя сами, они в франкоязычной части Канады где легче получить ПИЖ (так как получили ПМЖ, то перееедут скоро в англоязычную часть Канады, и.к. с ПМЖ могут жить где угодно в Канаде)
ЗаведУющая• 21 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Вони можуть себе називати як завгодно. Статус біженця не робить їх громадянами
Навіть не біженці часто не обирають громадянство а живуть роками резидентами
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну вот не верю, что люди себя так называют. Тебя создана для того, чтобы в очередной раз обгадить беженцев. И, замечу, своих же соотечественников. Вот уж менталитет, и врагов не надо.
не надумуйте зайвого. мова про сотні людей, а мільйони в Європі досі себе украми кличуть.
Парасюха• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
В Європі для всіх рівні права, діють закони. Вас мажор не зіб‘є на пішохідному переході.
Можу сказати за Польщу, тут вже наше бидло теж часто відмічається. На парковках для інвалідів стають і ще й невдоволення показують, перед пішоходним летять, не зупиняючись і звісно ДТП
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
вони не називають а інші називають.
Це я до того, що ці люди кланами й поколіннями живуть в королівстві, працюють, сплачують податки, й все одно пам‘ятають хто вони й звідки, бережуть свої традиції. А ваша тітонька-голандочка повеселила:-) вона хоч заміж за короля не збирається?
Ms. Доброта• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Нет, в Германии не будет, это они сейчас говорят, что очередь на два года, реально будет 4. И это уже после того, как они оцифровали и ускорили процесс.
Copy-Paste• 21 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
В Канаду всегда было достаточно легко уехать работать, из моего окружения кто хотел переехал ещё 10 лет назад
Сливочная пенка• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Согласна. Что с нашим государством не так? Где этот лимит ’ нажрался’ включил мозг и готов делиться с людьми?
Конотопська відьма• 21 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Який паспорт?
Якщо про Німеччину, то пар.24 не заразовується, тк як це параграф ТИМЧАСОВОГО захисту
Ну не через пять лет, а позже. Какая разница? Сейчас полно людей, делающих аусбильдунги и на этом основании меняющих параграфы. Есть люди, которые получив унбефристет фертраг получают рабочий параграф. Со скрипом, но абх его даёт.