Я на хвилинку• 21 июля 2024

Мабуть цей процес неминучий, а хто повертатимется?

багато знайомих біженців у Європі.
рідна тітка уїхала два роки тому у Європу біженкою і зараз почала себе голандкою називати і дітей зараховувати до голандців.
ще знаю знайомих з України хто у ФРН себе вже німкенями іменують і дітей привчають.
лякає хто ж повернеться назад? ніхто?
Виниловая пластинка• 21 июля 2024
Ответ дляМарс атакует
А в других странах люди прямо с рождения все сплошь прЫнцы и всю жизнь ведут праздный образ жизни ничего не делая
Нет, конечно. Но они у себя дома и граждане этой страны
Мавка• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
А ви в Україні «хто»? Вас влада вважає за людину?
Это мне так же говорят наши за границей кто сидит. Но я дома
Марс атакует• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
І кордони ніхто не закриває
Вы из тех кто заграницу увидел только в статусе беженца?открою секрет у нас до войны тоже границы открыты были
AnnaOst• 21 июля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ребенка вы должны родить от немца, а не просто от кого-то
Вже просто народити за новими законами - діти народжені в Німеччині автоматично отримують німецьке громадянство якщо один з батьків проживає легально в Німеччині 5 років. Прожив 4 роки по 24 параграфу, тоді ще рік якось треба протягнути, тоді народжуєш дитину і вуаля: дитина німець, мама може з ним жити в Німеччині до його 18 річчя) насправді не ясно як це працює, бо це ж тільки прийняті зміни до міграційного законодавства
Але ж точно є гуманітарний внж для дітей і їх мам якщо дитина скількись там років проходила в німецьку школу
Злюсь до кипіння• 21 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
І що? Все одно понаїхавші, які займають робочі місця
Дорослі, може, і да.
А діти, які там змалечку вже будуть своїми
Конотопська відьма• 21 июля 2024
Ответ дляГуби з філером
Только если спрыгнут с параграфа (в Германии например 24) и получат контракт рабочий.
Потом уже страна рассматривает или им выгодно давать паспорт этому гражданину,приносит ли он пользу стране (платит налоги) еще нужно здать экзамен на знание языка и истории.
У нас в группе ни один человек не завалил экзамен по истории. Прожив в стране 5 лет только идиот не сдаст экзамен на знание языка.
Сливочная пенка• 21 июля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Автор, я «вам не скажу за всю Одессу», але за Нідерланди можу… почнемо. Коли біженці, то ще так-сяк, але… як тільки за власний кошт, то ціни квадратні, як в усій Європі, житло знайти практично неможливо в аренду, ціни квадратні, житла мало, конкурс великий, власник вимагає контракт на роботу (це той офіційний контракт, який робочою візою кличуть), такий же контракт на роботу й візу (не тимчасовий захист) треба мати, щоб лишитися в країні. Податки величезні. І там варіанту «не заплатив» нема. Страховка також обов‘язкова, без варіантів. На їжу ціни теж «не безкоштовно». Основне, звісно, це оренда. І по закону, родині ніхто не здасть одну кімнату, щоб всі в одній. Є різностатеві діти, в них також мають бути кімнати. Словом, щоб там залишитися, пахати треба дуже важко. Плюс погода на любителя. Хоча, якщо ваша тітка або лікар, або молодий айтішнік, то шанси є. Хоча там зараз партія до влади прийшла нікудишня, хочуть всіх додому відправляти та очистити королівство від мігрантів. А ось для туризму країна чудова. Ну або заміж за нідерландця, теж варіант:-)
Выйти замуж, вариант один из наиболее сложных)) Как-то Вы так его описали, как лайт вариант, но на самом деле не все так просто.
КликОЛЬКА• 21 июля 2024
Це якийсь анекдот..і Ви називайте себе ким хочете,хто заважає..
Рідня чоловіка переїхала в Німеччину як пізні переселенці( батьки - німці жили на Кавказі), вони досі вважають себе приїжджими по відношенню до німців
Мавка• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
В Європі для всіх рівні права, діють закони. Вас мажор не зіб‘є на пішохідному переході.
Во Франции сбил и уехал, женщина 45 лет три года операции выкарабкивалась
Виниловая пластинка• 21 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дорослі, може, і да.
Не будуть
Я жила во Франції 12 років. Все добре. Наче нічого такого. Але ти все одно понаїхавші
Ms. Доброта• 21 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Не будет это так работать. Годы на 24 параграфе не засчитают в эти 5 лет.
Конотопська відьма• 21 июля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну вот не верю, что люди себя так называют. Тебя создана для того, чтобы в очередной раз обгадить беженцев. И, замечу, своих же соотечественников. Вот уж менталитет, и врагов не надо.
Конечно, тема для срача. Никто так себя не называет.
AnnaOst• 21 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
Звідки ви знаєте? Ще не було жодних роз´яснень від влади Німеччини
Конотопська відьма• 21 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Були колись у Франкфурті?
Раджу з´їздити подивитись. Біля вокзалу є район куди і поліція боятися заходити, такий контрольований там процес
Германия это не только Кайзер штрассе.
Copy-Paste• 21 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Нет, в Германии нет автоматического гражданства по факту рождения. К тому же, если вы таки решите родить второго ради документов, будете влачить очень бедное существование. С двумя малолетними детьми вас даже на Teilzeit возьмут едва ли, потому что это бесконечные больничные и фериен
Ms. Доброта• 21 июля 2024
Ответ дляAnnaOst
Потому-что годы на 24 параграфе ни для чего не засчитываются.
Natal_ka91• 21 июля 2024
Вернуться більшість тих хто повністю на виплатах. І кому є куди вертатися
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Так немцы этим официозом недовольны не меньше, чем украинцы решаловом.
Им должно быть легче от того, что их оббирают официально? Что их страну наводнили тунеядцами и бандитами, которых работающему немцу нужно содержать?
зауважте, офіціоз через податки йде на муслімів як ви сказали, кабінетним у ФРН - прибутку 0. а решалово українське у підсумку йде на свої кишені решалам і їм корабельним соснам. різниця є.
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
раціонально - так, але не виключено що спрощено одним махом видадуть. такі рішення - не проблема заради економіки
Рабочей мощностью экономики уже больше 100 лет люди не являются)
Тётушка Лошадь• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Спілкуємось з місцевими, з недавно почали запрошувати на дні народження свої і своїх дітей
И ходят ?
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Смотря кому и где. Пример моей сестры с мужем - первые пол года войны жили в Польше, открылась программа в Канаде - переехали. Родили там ребенка - он автоматически получил гражданство Канады (украинское гражданство ему не оформляли), прожили 1,5 года - на прошлой недели им подтвердили ПМЖ) Но они работают в ИТ, полностью себя содержат сами. Очень быстро ПМЖ получили) но тут много факторов сыграло - ребенок гражданин Канады, они обеспечивают себя сами, они в франкоязычной части Канады где легче получить ПИЖ (так как получили ПМЖ, то перееедут скоро в англоязычную часть Канады, и.к. с ПМЖ могут жить где угодно в Канаде)
А почему они выбрали именно канаду?
Конотопська відьма• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Вночі проходили і біля вокзалу Франкфурту і біля вокзалу Мюнхена. Ніхто не вбив, як бачите. Але місця цікаві, колоритні. Поліції там багато, якщо що
Во Франкфурте, действительно, есть улица, по которой лучше не ходить. Но в моём родном городе в Украине был целый район, в который лучше было не соваться.
Тётушка Лошадь• 21 июля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага. Зато наркоман зарежет без проблем...
Или чурка какой-то зарежет .
Natal_ka91• 21 июля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ну то якщо вони це шапіто обрали, то хто за них мусить розрулити все?
Давайте ще батьків наших приплетемо що Кравчука обрали?
Новорічна пальма• 21 июля 2024
Сложно сказать, кто на пособии сидит тех попросят, кто работает те останутся. Я сейчас ищу детям. жилье на покупку в Европе изучаю опыт тех кто уже купил
AnnaOst• 21 июля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Прочитайте уважно що я написала. Це не громадянство за правом землі. Якщо один з батьків 5 років прожив легально в Німеччині. Це завжди було, просто раніше це було 8 чи 10 років, тепер скоротили до 5. 24 параграф діятиме в сумі 4 роки, якщо його не продовжать. От всі тут і ржуть що треба ще рік перекантуватися а тоді народжуєш німця) але дійсно невідомо чи 24 параграф підходить під підставу легального проживання
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Согласна. Что с нашим государством не так? Где этот лимит ’ нажрался’ включил мозг и готов делиться с людьми?
бо в українська економіка як чайне тістечко з якого половину крадуть собі решали і влада. залишок іде на 32 млн голів, живіть як хочете з крихт хоч члени сосіть один в одного від бідності ......
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Что за район? Какой город?
В шоколаде• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Оце так досягнення .
Давно без алко• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Але через п‘ять років вони отримають паспорт
Это не всем будет по зубам

Для паспорта нужно зарабатывать нехило

А если получаешь копейки и ещё у тебя куча иждивенцев, то никакого ВНЖ не будет и гражданства тоже - просто не будешь проходить по требованиям к доходу для ВНЖ. А эти требования не такие уж и легкие