Хомо_сапиенс• 22 июля 2024

Вітати чи не вітати з днем народження)?

Є кавалер. Він в Україні, я за кордоном. Мало щось початись, але війна завадила. 1,5 роки зрідка переписувались. Коли дізнався що приїду додому на 2 тижні організував гарну зустріч, допоміг з дорогою. Другу-третю зустріч не організував, але і я мовчала. Поїхала собі. Мовчимо, ніхто нікому не пише. Але лайкає, реакції якісь ставить.
Скоро в нього ДН. Раніше ми говорили про це, знаємо коли наші ДН. Вітати чи не вітати?
Бабайко• 22 июля 2024
Ні
Смячиком• 22 июля 2024
Если Вы с ним не ругались, то почему нет? Можно написать. Поздравляют же не только любимых, но и друзей, знакомых.
Malificenta_• 22 июля 2024
Ну привітайте, і з вас корона не впаде і йому хочаб просто приємно стане за привітання. Ми ж думаю не дорогим подарком хочете привітати а просто словами?
Чарівна патика• 22 июля 2024
Вы друзей не поздравляете с др?
Кицюююня• 22 июля 2024
Привітайте.
Слова безкоштовні
КАПСЛОЧНИЦА• 22 июля 2024
Ну мне не сложно отправить сообщение)
З горіха зерня• 22 июля 2024
поздравьте, это же просто сообщение вежливости и все.
dulenok• 22 июля 2024
Вряд ли от слов ’ поздравляю с днём рождения’ случится что то кардинально страшное?
Love_Love_Love_• 22 июля 2024
Якась дічь
автор Хомо_сапиенс • 22 июля 2024
Ответ дляСмячиком
Не сварились. Він мʼякий, скромний, не уявляю як з ним можна посваритись) Але разом з тим якийсь малоініціативний, хоча при зустрічі зацікавлений, уважний. І не пише(
Не хочеться виглядати навʼязливою чи більш зацікавленою ніж він
Чупокабра• 22 июля 2024
Вам 15 років? У житті є не тільки стосунки я щось тобі, а ты мені, є ще дружба, знайомі люди та інше. Привітання з ДР це норма
Смячиком• 22 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Поздравьте, это просто поздравление с др.
Сіточка• 22 июля 2024
Привітайте, вам же хочеться)
Принцепесочка• 22 июля 2024
Якщо хочете- привітайте, тут нічого такого, але не чекайте щось від нього, маю на увазі про продовження спілкування.
МатьЧасть• 22 июля 2024
та отправьте вы уже ему ту икону в вайбере. только с блестками выберите и с музыкой
Фіфачка• 22 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так вы не навязывайтесь, а с днем рождения поздравьте.
Почему он должен быть инициативный? Вы думаете, он спит и видит вас полтора года?😂
Жінка з перцем• 22 июля 2024
Може він вже і знайшов когось, а ви ще довше за кордоном сидіть🤷‍♀️
Фіфачка• 22 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так у нее с ним ничего нет, ей что, охранять его сидеть. Просто смешно думать, что и он сидит как Хатико.
автор Хомо_сапиенс • 22 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Буду рада за нього)
автор Хомо_сапиенс • 22 июля 2024
Ответ дляФіфачка
Та і я не сиджу) Але ж...
Фіфачка• 22 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Та і я не сиджу) Але ж...
Ну и отлично, это просто знакомый, написала и забыла)
автор Хомо_сапиенс • 22 июля 2024
Ответ дляФіфачка
В принципі так)