Василина Семеніч• 22 июля 2024
Професія архітектор вдала?
Я нажаль не маю знайомих у цій сфері. Дитина цікавиться і розглядає як варіант.
Що ви думаете? Чи є майбутне у цієї спеціальності в нашій країні?
Херсон це Україна• 22 июля 2024
Моя подруга архитектор, имеет сертификат архитектора, очень хорошо зарабатывает
Колишня муза• 22 июля 2024
Так дуже вдала, а ще конструктор, факультет промислове та цивільне будівництво
Винник• 22 июля 2024
Знайомий нажаль не зміг реалізуватись, зато відкрив свій тату салон, він гарно малює...іншій нашій знайомій робив проект будинку, як подарунок на ДН...
Ні! Відівчилась 6,5 років в пустоту здоровʼя, час і гроші (хоч і малі на той час) - мама вирішила зекономити, обіцяла допомогти з першою роботою ( вона близько сфери) , але ні. Криза 14 року , корона і війна. Сфера животіє уже 10 років. Архітектори зі стажем в 20-30 років працюють по пів ставки і коли є замовлення. Вони мали б бути, єоселя і все таке, але ні! Архітекторів стільки наплодили по дипломах, а будівництво , економіки нема розвитку. У нас тільки потік 2 групи - випустилось 50 людей, з них десь до 10 працюють близько сфери (дизайн, архітектура ). Всі інші давно уже кинути те забите діло, повиїздили за кордон. Якщо дівчинка - це взагалі глухо, фактично без шансів, дуже закрита сфера діяльності, беруть по знайомствах - дитина такого то архітектора, внучка такого то художника. Хлопцям є шанс, але тільки за кордон, треба вчитись хоча б в Польщі!
Обращеница• 22 июля 2024
Дочь знакомой закончила перед войной, но работает не совсем по специальности - рисует комп. игры, работает на ин. компанию.
Я натуралка• 22 июля 2024
Ответ дляLacrimo
---дівчинка 34,дуже гарно плаваю, цікаві проекти. Зараз замовники імпортні тільки .
преккрасна професія
на ’дядю’ ріу попрацювала ,далі своє
преккрасна професія
на ’дядю’ ріу попрацювала ,далі своє
Ane4ka-9cee• 22 июля 2024
Якщо дитина толкова, і є хист до креслення, математики, то перспектива є. Знайомі по спеціальності інженер-проектувальник працюють на закордонні фірми, не погано заробляють.
Stepa_nida• 22 июля 2024
Як і в будь-якій сфері, є аутсайдери і є ті, хто себе чудово почувають.
Нам нещодавно надіслали дві організації пропозиції по проектуванню - різниця в ціні майже в 10 разів, відповідно і оплата архітекторів в цих компаніях зовсім різна.
Все буде• 22 июля 2024
Как повезет. Сосед архитектор, то промышленное строительство. Переменная успешность, есть работа год, потом пауза , опять есть и.д
Учиться сын подруги на архитектора, сложно из-за дистанционного обучения. Это направление требует офлайн учебы.
Можно просто в частной фирме работать , но их не так много, и устроится тяжело, потому что занято много, а строительства не так много сейчас.