Хочу в БАНю• 22 июля 2024
Підліток (14 років), не витримую...
Я розумію, що важкий період, гормони, коливання настрою, але я вже не витримую. Ще три місяці назад в мене була сонячна, завжди усміхнена дитина. А тепер це постійно невдоволений підліток, у котрого я у всьому винна. Я вже закриваю очі на те, що багато років намагаюсь проханнями, заставляннями, погрозами, власним прикладом навчити вмиватися, чистити зуби, елементарним правилам гігієни, прибирати в кімнаті, мити своє взуття. Перестала його заставляти, намагаюся просто говорити і просити зробити декілька разів. Сьогодні взагалі був апогей: запустила робота пилососа, щоб прибрав у квартирі, підняла провода від компа у кімнаті сина, бо робот неодноразово заплутувався. Через п´ять хвилин заходжу до кімнати, син лежить на ліжку в телефоні, робот заплутався у провід, бо син не послухався і вирішив все таки опустити їх, робот заплутався в них і крутиться, намотуючи їх далі. Я розізлилася від такого пох...му. Бо це чітко відслідковується останнім часом у всьому. Вдарила по плечу ( так, я розумію, що це дуже погано), накричала, заборонила комп. Прийшов чоловік, підтримав мене. Цьому передував не один такий вчинок, вчора приїхали з турбази, кажу витряхни свій рюкзак, пішов у ванну, перевернув, натрусив сміття у раковину і пішов. Ну повинно ж бути хоч якесь розуміння в 14 років? Він не вчора з нами почав жити, ми завжди виховуємо його, що жити потрібно в чистоті. Чоловік підходить до сина вже після обіду і каже, ти не хочеш вибачитися? Син каже, ні світла все одно немає ( в комп грати не зможе)... Я не знаю в який момент я " стратила". Чоловік дуже багато сина обіймав, цілував ( я в цьому плані більш стримана), ми постійно йому кажемо, що любим його. Завжди розмовляли про все, все обговорювали, син був завжди дуже легкою дитиною, подарунок Бога в емоційному плані. Ніколи, ніяких істерик, гарно вчиться. Боюся, що зараз зроблю велику прірву між нам з сином, а з іншого боку, я не маю терпіти неповагу до себе і до правил в своєму домі. Хто пройшов через це? Буду вдячна за поради. Крик душі...
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Все с вами нормально. У каждого свой характер, и у детей так же. Вы тут не при чем
Дякую. Не хочу прірви між нами і не хочу, щоб жив, як йому заманеться зараз. Буде жити окремо, інша справа, а зараз потрібно поважати свій дім, правила, батьків і побут.
Радуга-дуга• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Насправді, в нього перед очима інша картина: чоловік мені багато допомагає, їжу завжди готує, прибирати завжди допомагає, хоч прибирання ненавидить. Син прибирає з нами, але обов´язки дуже обмежені.
Правильно,видит и будет делать когда это лично ему будет нужно во взрослой жизни,а сейчас он видит что это всё есть кому делать.Ваша задача чтобы он видел какой должна быть семья для будущего его.Просто многие уже в этом возрасте хотят часть своих дел скинуть на детей,заставить постоянно делать то что он не хочет,вам самим такая жизнь понравилась бы?
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Вы дуже розраховуваэте на якесь міфічне розуміння підлітка. Ваш син веде себе як типічний підліток. Його поведінка і похмурість типічни. І так їх іноді хочеться прибити. Але ви доросла людина. Потрібно тримати себе в руках. За те що, вдарили потрібно попросити вибачення, раз хочете його навчити нормальним відносинам
Дякую. Попрошу обов язково. Але трохи пізніше.
Перша на селі• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
А я читала раніше ці теми і думала, Боже, дякую, що ти мені подарував такого слухняного і розумного синочка...
Так я о себе, пишу себя вспоминаю в этом возрасте и позже) Давно уже не подросток. Тут часто темы о детях и том, какие советчицы были в детстве... Многие такое вытворяли.. Сейчас, думаю, все несколько усложнилось появлением интернета..
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляMs. Dolly
Зараз же канікули. Яке навчання. Я під час навчання теж багато вибачаю і роблю за них. На канікулах кажу їм, що їх солодке життя закінчилося.
А в нас навпаки, весь рік вчиься, щоб на канікулах відпочивати. Прийшли канікули- всьооо, в голові один комп, які б я завдання йому не давала
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Я Вас розумію як ніхто! В мене донька такого ж віку. Все в точності. Якийсь пох..зм до всього.
Причому бувають дні просвітлення.
Розумна дитина, але живе лише емоціями. На словах їй на все всеодно.
Причому бувають дні просвітлення.
Перша на селі• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Могу вам рассказать пример одной знакомой. С детства был в приставке сначала, потом в играх на компе, думала не выйдет ничего путного, но ничего вполне хорошо зарабатывает)) Так что не унывайте, это его интерес на данный момент одна страсть)
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Блин .. скол ко читаю про детей это непрекращающийся гембель. Зачем их вообще рожать ??
Треба народити, щоб зрозуміти. Це сенс мого життя. Я обожнюю себе, свій вільний простір, свій час, але дитина, то інше. Воно варте того. Дро дітей з чоловіком 10 років жили, народила в 28. Один син, але то моє життя. І чоловіка.
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Не дочитала трохи,але,маючи сина 14 років-+- все,як під копірку. Заспокойтесь,нічого страшного він не зробив. Не наркотики,не горілка,не цигарки, з магазину не краде. Все інше дрібниці, переростуть.
Дякую. Накрило просто.
Верочка 100%• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Ну Ви мене в ’тупик’ поставили
. Бо мій чоловік завжди каже, що в мене хворобливе ствлення до уборки. Щотижня по п ятницях- генеральна. Попри все, що йому не потрібно так багато чистоти, але все одно допомагає. Їжу, слава Богу, готує без нарікань.
Ну то допомагає чи наводить лад у власному домі?
МатьЧасть• 22 июля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
За то, что решил всё таки опустить провода в СВОЕЙ комнате? Ну вы серьёзно, автор?
может за то, что не достал пылесос из проводов?
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
Як я вас розумію. Моєму 15. Все, що ви написали наче про мого сина. Ще все ускладнюєтся тим, що ми за кордоном, друзі тільки в компі, весь час вдома. Так шкода його часом, але ж так бісить все
Я через ситуацію в країні також розглядаю після 9-го класу (через рік) відправляти сина самого вчитися в іншу країну. Але не впевнена через те, що розумію, що батьки йому дуже потрібні у цьому віці.
Верочка 100%• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Підлітковий вік нікого не минає
Доктор Варвар• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Вы уже разочарованы в своем ребенке, лучше вряд ли будет . Вот вам и смысл жизни .
Така бойова Я• 22 июля 2024
У вас 3 месяца назад, а у пеня с 11 лет, сейчас 15 и ничуть не лучше, только хуже.
Не стесняюсь• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я чогось думала, що він також повинен цікавитися здоровям і самопочуттям бабусь і дідусів, а не тільки на свята за грошовими подарунками приходити.
Це «стара школа» виховання. Зараз нові тренди((
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
мені просто хочеться, щоб він розумів елементарні речі.
Верочка 100%• 22 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В мене інша думка, я працюю - може і не хочу, але треба
Чоловік працює на важкій роботі - забезпечує родину
У дитини в такому віці теж мають бути обовʼязки
Це не пʼятирічний хлопчик і в дорослому житті ніхто не кружить
А мама з татом не завжди будуть поряд
Мають. Але щоб це працювало, треба з дитиною домовлятись. Нав’язані обов´язки або не виконуються, або виконуються з-під палки.
Але тут вже все залежить від того, яка в батьків мета. Якщо привчити дитину до виконання справ - це один шлях, якщо просто задля прогинання дитини під свої вимоги - то інший
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляПерша на селі
Дякую!
Наберіться терпіння, багато мішків терпіння, син сепарується - у всіх трохи по-різному проходить сепарація.
Щодо гігієни, то його невибагливість одразу зміниться, тільки-но друзі почнуть вказувати, що він бздить, з рота тхне, ще дівчата добавлять - ось побачите.
А так, тільки монотонні розмови, виховання та переконання, аргументи.
Ми після 15 років сина навчилися домовлятися ’ти мені - я тобі’, граємо в торговельно-економічні відносини. До прикладу, треба гроші - поприбирай в хаті буде 50 дірхамів, треба задонатити - помий посуд, ну і т.д.
Якось було, що сам допомагав, на цьому етапі вже по іншому.
Не чіпайте сина руками, бо він в здачі дати може, наказувати повинен сина батько, а ви доньку.
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляТака бойова Я
Тримайтеся, повинно ж скінчитися колись...
постою_послушаю• 22 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну своя комната у них появится, когда сами себе ее купят. А пока они живут у родителей и родители их обеспечивают и не дают зарасти мхом, то пусть будут добры, выполняют не сложные поручения. Тем более - их комната, их зона ответственности. Они должны сами там убирать и поддерживать чистоту.
А игрушки, одежда, карманные деньги, это тоже не его личное? Этим он тоже не может распоряжаться по своему усмотрению?
Почему-то меня не удивляет поток тем про проблемы с подростками от родителей с таким подходом к воспитанию
короткопамятна• 22 июля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Якщо він згоден буде їхати, то все ок. Ми вимушено виїхали, дім в окупації. Син хоче додому і чекає на повернення. Не хоче тут адаптуватися, вчити мову. Так складно, шкода його...
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ дляtereska
’що він бздить, з рота тхне, ще дівчата добавлять - ось побачите’ - скоріш би!
’Не чіпайте сина руками, бо він в здачі дати може, наказувати повинен сина батько, а ви доньку’- так Ви маєте рацію, я знаю.
Дякую!
постою_послушаю• 22 июля 2024
Ответ дляДуняша
Это ж какой идиот на себя обязательство добровольно возьмет?)) Я взросла и то фиг возьму.
Ну вот по примеру выше, если в этом доме нет ничего ЕГО, пока он на это не заработал, то, конечно, на фиг надо в чужом доме убирать и мыть.
Бутербродница• 22 июля 2024
Ответ дляВерочка 100%
а чому дорослі створюють сім´ї та народжують дітей? це теж від страху?
Гормоны, инстинкт размножения- это если вы о детях. А если о супружестве - те же гормоны, страх одиночества, неумение строить свою жизнь без помощи других людей, выгода, комфорт
Ответ дляХочу в БАНю
Я не знаю, як свого наступного року відправити навчатися, капець, я би з ним поїхала. В моїй країні він як у вакуумі, без цигарок, алкоголю, поганих компаній, обзивань, драк ’на слабо ніхто не провокує’, а як мій син там буде, аж серце ниє...
Дуняша• 22 июля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Т.е человек снимающий квартиру может гадить как хочет? Там тоже ничего его нет)
Хочу в БАНю
• 22 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
Ми також виїздили в березні 2022 року, ми дуже близько до фронту. Важко було, ледь дочекалися, щоб повернутися, коли трохи відігнали рашистів. Син там ні в школу не хотів ходити, ні спілкуватися ні з ким. Каже, що хоче з нами подовше пожити, але розуміє, що інститут можемо не потягнути, а технікум безкоштовно, і, мабуть, краще їхати після 9го класу.
Malificenta_• 22 июля 2024
ви думаєте що через перехідний вік він міг так різко помінятись... вибачте але не вірю. щось сталося що його спонукало поводитись так, може якась сварка чи якісь слова, а може випадково побачив секс батьків. перехідний вік чи ні а діти так швидко мінятися не можуть