Вся така шо куди там• 22 июля 2024

Чим ви обробляли шви після епізіотомії?

У пологових радять тільки часто підмиватися і просушувати, не одягати труси. Але вибачте, як можна просушувати й ходити без трусів, коли йдуть лохії? Сьогодні акушерка на огляді сказала, що шов підпарений. У знайомої шви після епізіо без обробки взагалі загноїлися. Що порадите? Сьогодні третій день і дуже печуть та болять.
Tanchichek93• 22 июля 2024
Банеоцин в порошке ,мне мой гинеколог советовала, часто делала воздушные процедуры 🤭 под себя пелёнку, сама без трусов, с верху закрывалась простынкой

На_оба_рот• 22 июля 2024
Часто подмывалась.
автор Вся така шо куди там • 22 июля 2024
Ответ дляМеряю от 0
Схоже, що нитка почала прорізати шкіру. Ви ж не сідаєте на попу поки?
Не сідаю, але коли лягаю на ліжко, то трохи зачіпаю. А якщо прорізає, то що робити?
Меряю от 0• 22 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Мені радили присипати підсушуючим порошком-присипкою, я не пам´ятаю назви, вище написали банеоцин, можливо він, або аналог, а як вже підживе-підсохне то лівоміколем мазати. Намагайтеся поки не сидіти, та коли лежите то без трусів і під низ пеленку одноразову непромокаєму і так ще підсушувати.
НеГолосую• 23 июля 2024
Ответ дляTanchichek93
Это очень больно
Мне не было, пощипало первый раз, дальше проще.
Bor bor• 23 июля 2024
У меня были разрывы, а не эпизио, но думаю, что тут без разницы. Говорили обрабатывать настойкой календулы после душа/подмывания и побольше лежать без белья, чтобы воздух поступал. Неприятно это всё, я как раз тоже в июле в прошлом году родила) Жарко, а тут ещё ЭТО) И лохии!!! Аааа, капец. Но помните, что всё временно, и будет лучше и уже очень скоро! Держитесь)