Бронетапці• 22 июля 2024

Что будет, если не стать на учет?

Если девушка закончила мединститут и ушла работать менеджером, а в требованиях было после окончания стать на учет, то что будет, повестка рано или поздно?
Білий Лосик• 22 июля 2024
Не знаю, моєму диплому фельдшера 24 роки ні дня не працювала за цією професією. Отримала іншу освіту і все життя працюю за цим фахом. Ніколи не ставала на військовий облік і не мала військового квитка. А в дії диплом фельдшера світиться(
Фиктивная• 22 июля 2024
Очень ’люблю’ когда медики уваливают от службы, или делают себе липовые инвалидности.. Не с автоматами там им быть, а спасать раненых.
Білий Лосик• 22 июля 2024
Ну у мене в 2000 році і не було вимоги встати на військовий облік
автор Шкварочка • 22 июля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Так вы давно окончили. А это выпуск этого года. Там говорили, что строго надо на учет. А она нашла работу менеджером и забыла уже про диплом.
Білий Лосик• 22 июля 2024
Ответ дляШкварочка
По темі нічого не підкажу, бо на знаю
Посудомойка• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
часто под пулями
в принципе этому могут быстро обучить
не хотите попробовать?
Фиктивная• 22 июля 2024
Ответ дляПосудомойка
часто под пулями
в принципе этому могут быстро обучить
не хотите попробовать?
Быстро обучить? Вы серьезно? Бред какой-то.
Небоброїдка• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
спасать...И умирать под бомбёжкой...
Білий Лосик• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Ну мене теж вже треба вчити з нуля, бо нічого не пам´ятаю, практики не було ні дня
Мэри Попкинс• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Вы читаете, что люди пишут?
Если человек по специальности не проработал и дня и прошло больше 10 лет, кого он спасет???? Смешно
мадам Везувий• 22 июля 2024
Дивіться. Я для приколу оновила данні в резерві .і бляха муха пчдтягнуло всі данні. Де живу, де жила
Що буде? Читайте закон
Якщо ви повинні були оновити данні і не оновили
Можливий штраф ( можливий!,)
Фиона Шрековна• 22 июля 2024
Автор, якщо людина буде влаштовуватись на будь-яку роботу офіційно і потрібно буде надати документ про вищу освіту (і вона надасть диплом про медосвіту), то роботодавець має у неї запитати військово-облікрві документи, інакше буде сплачувати штраф - і вона, і роботодавець
Якщо ж диплом ніде надаватись не буде, то тоді все ок
Кинг-Конгша• 22 июля 2024
Ответ дляБілий Лосик
По темі нічого не підкажу, бо на знаю
Так вы работаете? Начальство не заставляет становиться на учет?
Кинг-Конгша• 22 июля 2024
Ответ дляШкварочка
А что ей говорит начальство?
мадам Везувий• 22 июля 2024
Ответ дляНебоброїдка
спасать...И умирать под бомбёжкой...
Ну професія медика вона таки про самовідданість.
Бо тебе вбити можуть і в цивільному житті, і заразити. На крайняк обісцяти в прийомному покої
Небоброїдка• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Научить смело умирать, как и других. Под ЛСД или Амфетамином всё зайдёт
Фиктивная• 22 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
Що буде? Читайте закон
Можливий штраф ( можливий!,)
Для приколу обновили дані і далі по тексту вам смішно..
Небоброїдка• 22 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
Так...
мадам Везувий• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Мені не то що смішно.
Я про те що все і вся державі видно.
Вітання дії і привату
Білий Лосик• 22 июля 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Працюю офіційно юристом, стаж вже майже 20 років. Звісно влаштовувалась на роботу з дипломом юриста. За фельдшера роботодавець не знає. Писала в анкеті коли влаштовувалась 3 роки тому що не військовозобовязана . Ніхто мене після закінчення мед училища не зобов´язував ставати на військовий облік.
Фиктивная• 22 июля 2024
И двадцать лет назад было всем ведомо что медики, и даже кто шел на медика учиться даже в училище! они военнообязанные. Или многие спали, а во время войны им об этом стало известно.
мадам Везувий• 22 июля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Якщо вчитатись в закон. Там немає значення. Ставали ви на облік чи ні. Значення має чи є ваша спеціальність що підлягає постановці на во
Айболитная• 22 июля 2024
Їдьте за кордон
Фиктивная• 22 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
100%
Білий Лосик• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Ніхто 24 роки тому не говорив ставати на військовий облік якщо не працювала я медиком.
Білий Лосик• 22 июля 2024
Ответ длямадам Везувий
Да так і є , але в військомат я бігти не спішу
Звожу з розуму• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Идите и спасайте.
мадам Везувий• 22 июля 2024
Ответ дляФиктивная
Багато років працюю в медзакладах
Обов´язково при прийомі на роботі військовий квиток і диплом
Що робити з тим хто не пішов працювати за фахом
Кинг-Конгша• 22 июля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Люди некоторые и сейчас говорят, что пошли в тцк становиться на учет, а им там сказали, раз вы не работаете, становиться не нужно
мадам Везувий• 22 июля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Ваше діло. Ваша відповідальність.
Кожен сам приймає рішеня