Я Вас не боюся• 22 июля 2024

Кругова блефаропластика Київ

Якщо задоволені результатом, поділіться в кого робили? скільки часу пройшло? яка ціна? як довго на людях не появлялися?)) тобто тривалість реабілітаціі.
Цікавить саме і нижні і верхні повіки.
Чарочка діда• 22 июля 2024
Мене теж цікавить, від народження маю навислі повіки,але трохи боюся
Не виправдовуюсь• 22 июля 2024
Я не робила. Можу тільки сказати клініку з хорошими результатами, які бачила на власні очі.
Приятелька робила декілька років назад блефаро і кругову підтяжку у Віртусі. Консультують в Києві, а самі операції роблять в Одесі (а може вже і в Києві - не знаю).
Там же подруга робила операцію на носі (травма була, кісточки неправильно зрослись - вирівняли). Добре зробили обом.
Хитрушка-чекушка• 23 июля 2024
Я робила у Тимофія в Новому тілі в лютому. 47 років.
Вартість 2800 здається.

За тиждень почав спадати набряк і стало майже непомітно. Але я і перший тиждень бігала в великих окулярах, вдома не сиділа.
Але дискомфортно це ппц, все чухається, розпухає, я на стіни лізла.
Без окулярів десь тижнів через три стала на людях з´являтися.
автор Я Вас не боюся • 23 июля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вартість 2800 здається.

Мабуть основной дискомфорт і набряк саме нижня дає? А скільки вже часу пройшло? Задоволені?супер якби побачити який їсходнік був
автор Я Вас не боюся • 23 июля 2024
Ответ дляЧарочка діда
Ну мені і нижня потрібна, бо там ями... ну і по різному нависають верхні. Воно то давно так, але після 40 якось прогресує...
Хитрушка-чекушка• 23 июля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ні, все було дискомфортно. в мене просто навкруги очей неймовірно чухалося. під пластирями чухалося, як же я мріяла їх зняти.
Швидше задоволена ніж ні. Просто реабілітація то дійсно випробовування, але я рада що наважилася.

Зараз би робило окремо верхню, окремо нижню.
автор Я Вас не боюся • 23 июля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка

під загальним наркозом робили? начебто верхню часто просто під місцевою анастезією роблять. а от нижню - наче лише повноцінний наркоз