Снегурочко• Изменено 23 июля 2024

Вы слышали про 45 евро и налог на ввоз?

Раньше можно было посылки заказывать до 150 евро без дополнительных налогов , а теперь они хотят сделать порог 45 евро и налог 30 евро ? Вы слышали об этом ?? Это правда ? Если да то скоты решили уже со всех сторон нас дожать ?
Перловая Кашка• 23 июля 2024
Ответ дляСіточка
Так и я имела в виду, что автор права. Куда вас в ответах занесло?
И это я хамлю? Я просто поддержала тему..
Сіточка• 23 июля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Вот это поддержка. У вас получилось
Божа кульбабка• 23 июля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Там как-то мутно
Убрали норму про 150 евро не облагаемую налогом, но вот не нашла, что добавили

Только для посылок свыше 45 евро от физ лиц к физ лицам

От юр лиц что-то не нашла. Если вы читали законопроект или таблицу сравнения, пришлите пожалуйста пункт
Таким чином, у випадку прийняття цього законопроєкту, вартість товарів, які можна відправляти в Україну у міжнародних експрес-відправленнях без сплати податків, зменшиться до 45 євро, а відправником зможе бути лише фізична особа. Тобто всі відправлення від юридичних осіб (наприклад, іноземних інтернет-магазинів) оподатковуватимуться, незалежно від їх вартості.

Я зрозуміла що оподатковуватиметься все з інет магазинів не залежно від суми посилки.
Перловая Кашка• 23 июля 2024
Ответ дляБожа кульбабка

Да. И посылки частные ( от вас маме с разных стан) свыше 45 евро
дякую аж підскакую• 23 июля 2024
Ответ дляБожа кульбабка

Я пока тоже так поняла
Но нужно изучить вопрос подробнее
Красавица писяная• 24 июля 2024
Ответ дляТепличная
яка сумна новина
треба тікати до Європи
а, стоп, там вже є такі самі правила, тільки сума менша
Тікайте 🤷‍♀️🙄
Красавица писяная• 24 июля 2024
Ответ дляПсихологічка
А вам все равно, какому фейку подпевать?
Я в общем говорю, Вас устраивает всё - на здоровье. Меня многое не устраивает, бизнес прижали как могли. В черную работать будут многие. Почитайте другие темы. Люди обозлены и разочарованы
Красавица писяная• 24 июля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А вы читали?

встановити відповідність з Митним кодексом України вартісних меж щодо ввезення громадянами товарів без оподаткування ПДВ у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, а також виключити положення, які передбачають, що не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з ввезення товарів, вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, крім ввезення товарів сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 45 євро, для одного одержувача - фізичної особи в одній депеші від одного відправника фізичної особи у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника фізичної особи у міжнародних експрес-відправленнях, за умови, що такі товари надсилаються відправником одержувачу без будь-якої оплати, призначаються для особистого чи сімейного використання одержувачем, їх характеристики і кількість не вказують на те, що вони ввозяться з будь-якою комерційною метою

а також ВИКЛЮЧИТИ положення, які передбачають, що не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з ввезення товарів, вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро
надсилаються відправником одержувачу без будь-якої ОПЛАТИ
Тобто всі перевізники якраз і піднімуть ціни. Хочемо чи ні, а подорожчає вск