ТочноБудет• 23 июля 2024

Що б ви відповіли підлітку....

...на фразу - А я не просила мене народжувати!
Кіна не буде• 23 июля 2024
Забула тебе спитати

Міні-бікіні• 23 июля 2024
Ну то і інше не проси.
Меряю от 0• 23 июля 2024
Что он абсолютно прав🤷‍♀️
Вільний митець• 23 июля 2024
Никто не просил
Смурфетта• 23 июля 2024
Ответ дляВільний митець
Никто не просил
Что заставило сказать его эту фразу?
Я не в теме• 23 июля 2024
Залежить від того, що до того було. Але я сподіваюсь, що не ляпну дитині нічого такого, щоб вона так відповіла.
Меряю от 0• 23 июля 2024
Ответ дляКіна не буде
Забула тебе спитати
Да вы знатный токсик

Трохи злякана• 23 июля 2024
Мы своим обоим подросткам всегда говорим - мы вас родили чтоб вы разбирали посудомойка, пылесосили и убирали, поэтому давайте - работать.
So_so• 23 июля 2024
Естественно, потому что такая опция природой не предусмотрена
Куколка-мяуколка• 23 июля 2024
Ответ дляМеряю от 0
Да вы знатный токсик
Хах, но ответ смешной
Куколка-мяуколка• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Мусор выносили и ещё в магазин бегали. Кстати, дети самая удобная рабсила в этом плане
Трохи злякана• 23 июля 2024
Ответ дляСмурфетта
Что заставило сказать его эту фразу?
Тоже интересно. Мои максимум могут придумать - вы что нас для этого (что бы там ни было) рожали?
Трохи злякана• 23 июля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
И им ещё повезло что к их рождению придумали уже пульт от телевизора, а то б ещё и телек переключали.
Куколка-мяуколка• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Да
Аноним_1858• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Та зараз ця фраза скрізь літає, в тік-точці разів 20 вже натрапляла на таку.
А в США, здається, одна дівчина подала на батьків в суд за те, що вони іі народили, не спитавши
ЛеньГуглить_правда• 23 июля 2024
Сумно, що ситуація вийшла з під вашого контролю (( ви щось прогавили в вихованні
Пліткарка• 23 июля 2024
В мене ціла підбірочка жартів з цього приводу.
Я не починала, раптом що. Діти між собою почали придумувати історії (старша молодшій) ми тебе купили в циганів, а очі блакитні, бо вони тебе десь вкрали і тд. Потім пішли цікаві історії , ми з батьками подорожували і на амазонці тебе зловили. Я підіграла, кажу ви обидві з амазонки.
Тому на таке питання, я б відповіла а я й не народжувала, я тебе врятувала
Трохи злякана• 23 июля 2024
Ответ дляАноним_1858
Та эту фразу тут пишут на советчице сколько я тут сижу, второй десяток лет.

Но в реале я не представляю ситуации на что ребенок может это сказать.
Бачу_майбутнє• 23 июля 2024
А я тебе і не питала)))

40ка• 23 июля 2024
Вигнати на свій хліб
Або прогрозити, що так зробите.
Якщо вони вже такі розумні і знають, що сказати
Бачу_майбутнє• 23 июля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та то підлітковий вік, пройде
Ворую вкусняшки• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана

Я говорила своей маме
Трохи злякана• 23 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Я говорила своей маме
В ответ на что?
Аноним_1858• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана

Ой, підлітку достатньо в чомусь відмовити і все купа емоційних фраз на ваш вибір. Але це не значить, що вони так вважають
Ангелок з ріжками• 23 июля 2024
А я не просилась заводитись в моєму животі, а не хотів народжуватись - то треба було там і сидіти.
Ms. Iphone• 23 июля 2024
Но ты и не возражала!
Перемелица• 23 июля 2024
Автор, сподіваюсь, дитина не в глибокому розпачі це казала.

Я теж таке чула, але конфлікт був не зі мною, а в самій доньці, період такий, що нічого не миле. І кожен переживає це, але в різних ступенях складнощі( тому я завжди кажу на подібні речі: що люблю, що щаслива мати таких діток, і всі проблеми можна подолати, тобто намагаюсь реагувати м´яко.
Молчавочка• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Вигнати на свій хліб
Або прогрозити, що так зробите.
то дитина повинна бути дурною
Ms. Iphone• 23 июля 2024
Я своему так ответила. Замолчал
Мотористка• 23 июля 2024
Я бы сказала, что со мной ребенок Джек пот вытянул. Я как мама очень ничего вариант, не бью, в конуре не держу. Кто знает, куда могла судьба закинуть.