Анонім Секретар• 24 июля 2024
Ви б згодилися на такі вимоги
Ніяких голих животів та крашених нігтів - у школах Чернігівщині почали вводити дрес-код.
Йдеться про цілу низку вимог до зовнішнього вигляду учнів та певного переліку заборон для них.
Це зазначено у відповідному наказі директорки Менської гімназії Тетяни Хоменко "Про посилення контролю за виконанням санітарно-гігієнічних норм та правил для учнів".
Почитайте самі.
Як на мене, рядки про знаходження в гімназії в верхніх речах, колір волосся, якщо дитина наприклад народилася рудою, та де що інше, якось ніби не доречно.
Як ви вважаєте?
Почитайте самі.
Як ви вважаєте?
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Что интересно, престижные дорогие европейские школы все с формой и только мамки церковно-приходских очень возмущаются
Ну вот будет форма, и сразу уровень преподавания будет как в престижных школах?
Галя із Дарниці• 24 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
она боится, что девочки лучше и сексуальнее ее)
Сексуальнее ? Речь о детях вообще-то !
СпайдерВумен• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
ага) прочитайте про рівень самогубств в цих державах)))
цей міф про щасливу Скандинавію....
Ситуація змінилась давно
Мотористка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Завжди в школах були вимоги щодо зовнішнього вигляду учнів. Десь просто на це клали, десь ні. Гімназії можуть дозволити собі висувати вимоги.
У нас теж вони були і ніхто не вмер, рудих ніхто примусово не голив.
В якому сенсі - можуть дозволити? Це звичайна школа
Печальки.нет• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Если вы заплатите, как в дорогой школе))
Люди с достатком спокойно надевают форму и только плебс в возмущении)))
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
ну аякже. Дізнайтесь більше про це суспільство.
К чему мое субъективное мнения, если на этот счёт проводились исследования?
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляКотомафия
До чого тут народилася рудою?
Якщо дівчина наприклад народилася рудою, а всі кажуть що вона фарбує волосся, то вважається ніби порушує правила, але насправді, це лише припущення тих, хто каже про її фарбоване волосся.
Саме це я мала на увазі.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Вы себя аристократкой мните?)
СпайдерВумен• 24 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Кому треба заплатити в держ школі?)
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Я там жила півтора роки і не одна дитина не випала з багатоповерхівки як в Києвіі за останній рік
невже? а я знаю інакшу статистику. В 2023 лише у Швеції 12 діток покінчили життя самогубством - це до 14 років.
Гарантую неперелевки• 24 июля 2024
Сразу вспомнила директрису моего ребёнка в немецкой школе,когда я впервые ее увидела, думала она с борделя сбежала-дама лет 60,руки,ноги в татухах,короткая юбка,колготы в крупную сетку и в руках шлем от мотоцикла.Из школ Черниговщины её в первый же день отчислили бы
СпайдерВумен• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Саме це я мала на увазі.
Ой не придумуйте вже
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляРаспутница
В принципе правила нормальные, но позволяют довольно широкую трактовку
Так, згодна з Вами, адже скільки людей, скільки і думок, а в кожного вони різні.
СпайдерВумен• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Вы себя аристократкой мните?)
Як мінімум родичкою королеви))
Небалувана Галя• 24 июля 2024
Абсолютно нормальные требования. ’Деловой’ стиль согласно возрасту школьников.
Вот, реально, к чему оголенный живот в школе?
Про серьги. Не думаю, что речь идет о полном запрете. Речь о драгоценностях.
Что там еще? Рыжие волосы от природы. К чему это сказано, автор? Суть условий несколько в другом
Можете налепить фукающих смайлов хоть млн
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляМотористка
Престижна гімназія, в яку всі намвгаються вступити, бо це дає певні переваги, і завжди буде черга бажаючих, це не те саме, що маленька школа на районі. З якою може або пощастити, а може і ні. Бо директор може як тримати марку, так і забити.
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
почему школа и деловой стиль это синонимы по вашему?
Это просто школа
Котомафия• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Саме це я мала на увазі.
Я ще такої бредятіни не чула. Хотя тут можна прочитати, що завгодно.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
В чем проблема носить золотые серьги, к примеру?
Небалувана Галя• 24 июля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Это просто школа
Т.е. поход в школу = походу на пляж? Это не норм
Есть в обществе определенные нормы
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
деякі діти в школу ходять як на панель.
Деякі так, а правила повинні братися, не з того що в директорки голові, а з погодження міністерства освіти.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляКотомафия
Вообще такое в Японии есть, некоторые школьники волосы в более темный оттенок красят
Криниця щастя• 24 июля 2024
Я вчитель,стаж 30 років,і мені абсолютно фіолетово,як одягнений учень,і якого кольору в нього волосся.Головне внутрішня культура,вихованість,бажання вчитись,ну і здібності,звісно.
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Есть в обществе определенные нормы
есть кежуал - он не про пляж
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Есть в обществе определенные нормы
А в обществе можно только в деловом стиле появляться?
Malificenta_• 24 июля 2024
Ну в цілому склалось враження що школа хоче вернутись в часи СССР чи якогось комунізму, короче десь туди.. в якісь девяності чи шо...мою дочку б уже вигнали мало не по половині пунктів🤣
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Почему нельзя пойти с распущенными волосами, к примеру? Или серьги надеть.
От і я про що, багато є в її правилах але.
No problems• 24 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Моя может носить только золото,на остальное аллергия,смысл запрета?без не может,дырки зарастут
Котомафия• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ми про конкретно рудий. Якщо дитина руда це видно, що не фарбована, а природня.