Анонім Секретар• 24 июля 2024
Ви б згодилися на такі вимоги
Ніяких голих животів та крашених нігтів - у школах Чернігівщині почали вводити дрес-код.
Йдеться про цілу низку вимог до зовнішнього вигляду учнів та певного переліку заборон для них.
Це зазначено у відповідному наказі директорки Менської гімназії Тетяни Хоменко "Про посилення контролю за виконанням санітарно-гігієнічних норм та правил для учнів".
Почитайте самі.
Як на мене, рядки про знаходження в гімназії в верхніх речах, колір волосся, якщо дитина наприклад народилася рудою, та де що інше, якось ніби не доречно.
Як ви вважаєте?
Почитайте самі.
Як ви вважаєте?
Столічна штучка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А чому є вимоги до зовнішнього вигляду секретарів? Або адміністраторів закладів? Чому ви виходячи на вулицю вдягаєте чистий охайний одяг, причесуєтесь та фарбуєтесь? Бо до вас теж є певні вимоги та правила? Вони до всіх є. Навіть я, працюючи з дому у it компанії, а це одна з найбільш вільних в плані дресс-коду сфер, не буду сидіти на дзвінку з косметичною маскою на обличчі. Хоча це не заважає мені виконувати мою роботу. Просто всюди є свої правила. Іноді неписані. Можеш їх порушувати і на тебе будуть дивитися як на бабуїна невихованого. Хоче бути бабуїном? Чи все ж частиною групи, з якою себе ідентифікуєш?
Ало, жіночко, в країні війна, люди бомжують, нема грошей на той їхній діловий одяг, це зрозуміло?
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
То есть повседневная одежда= маска для лица?)
Ок
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Стільки ж скільки і спортивні . Купити нормальні джинси не є проблема, не рвані не спідниця до ягодиць )) чи спорт костюм наразі дешевше?
Сходите в магазин хоть раз и приценитесь. И не пишите бред.
Джинсы - это коттон. Он очень недорогой. А костюмная ткань - в разы дороже
Некомильфо• 24 июля 2024
Мені здається, що більша частина мам хлопчиків- за ; мами дівчаток - проти
энциклопУдия• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А сейчас существуют гимназии со вступлением?
Да, звичайно. Але в основному в середню школу, не в молодшу
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Війна. Але в школу можно ходити в пристойному вигляді, а не в рваних джинсах, тому що так хочу і мені мама з городу привезла, і тд.
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Походу війна не у всіх. Хтось хєрньою страждає і вигадує дрес коди.
Я бы на эту директрису в мон жалобу настрочила. Попустило бы в момент
Столічна штучка• 24 июля 2024
Ответ дляНекомильфо
У нас взагалі онлайн. Я просто принципово проти.
Столічна штучка• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Та Ви шо? А якщо це єдині?
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляСоседушка
а чому ви її фото на робочому місці не показуєте, а лізете в її особисте життя?
Її фото у відкритому доступі
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ещё раз, для тех кто в танке - в стране война. У ребенка могут быть вообще одни штаны на все случаи жизни.
Можна натягувати сову далі і фантазувати про те, що зошитів теж нема, дитина пише на полях газет.
Столічна штучка• 24 июля 2024
Курочка• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вы понимаете сколько стоят нормальные классические брюки сейчас?
У дитини в гімназії вимоги до одягу, обов´язково чорні штани (не джинси і не спортивні). Купувала в резервед, Джордж, на цей рік купила на Касті за 107 грн!
Зараз такий вік, що дитина перебирає одягом і ця форма на 9 місяців школи значно економить сімейний бюджет
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
На темні класичні джинси з сорочкою нема, а на спортивний костюм є? Чи сорочки в умовному секонді не продають, тільки спортивки?
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Та не додумуйте, читайте уважно ... Чи не можете?
А Ви що можете?
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А треба дорогі костюмні брюки?
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
У них тоже война?
не спекулюйте війною. Відповіді були б такі ж і без війни.
Столічна штучка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Може і нема в пгт темних штанів з сорочкою. Дитині до школи не ходити? Ми просто самі виїздили в самих тапках і я б з тою шмарою (директоркою) побесідувала.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Многие могут просто не носить рубашки
Курочка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Нормальные джинсы стоят дешевле комфортных брюк в деловом стиле
Е ні. Моя мала хоче такі нормальні в її розумінні джинси, які стоять, як десяток штанів для школи
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
При чем здесь вы и требования к определённым професмиям? Право ребёнка на образование закреплено законом. Если у родителей денег нет на деловой стиль - ему в школу не ходить?
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Удалено администрацией...
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
може й зошитів не треба? і на уроки через день... це ж ПГТ...
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка
Джинсы на разный бюджет есть
Соседушка• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Її фото у відкритому доступі
Тото вашій дитині дрескод обмежують лише в школі, а ви нам вирішили продемонструвати як директор вдягається в особистому житті, хоча могли б викласти її фото в школі.
Ну зрозуміло, об´єктивність вам ні разу нецікава
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка
І я про це
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Многие могут просто не носить рубашки
Ну ексгібіціоністи можуть не любити носити труси. І шо?