Анонім Секретар• 24 июля 2024

Ви б згодилися на такі вимоги

Ніяких голих животів та крашених нігтів - у школах Чернігівщині почали вводити дрес-код.
Йдеться про цілу низку вимог до зовнішнього вигляду учнів та певного переліку заборон для них.
Це зазначено у відповідному наказі директорки Менської гімназії Тетяни Хоменко "Про посилення контролю за виконанням санітарно-гігієнічних норм та правил для учнів".
Почитайте самі.
Як на мене, рядки про знаходження в гімназії в верхніх речах, колір волосся, якщо дитина наприклад народилася рудою, та де що інше, якось ніби не доречно.
Як ви вважаєте?
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
А если именно эта школа подходит по месту проживания? Возить в другую через пол города, потому что тут решили ввести форму?
Це пгт , яка інша школа ?
автор Анонім Секретар • 24 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Что за концлагерь? В моё время форма школьная была и все требования. Кому-то явно нечем заняться, чтобы придираться к распущенным волосам или серьги в ушах высматривать.
Я саме про це, коли прочитала вимоги, на сам перед і подумала, не гімназія, а концтабір. Адже діти різні, комусь наприклад прокололи перед навчанням вуха, та одягли сережки, то що їх потрібно знімати, чи що, маячню придумала деректорка.
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Завжди можна не йти до гімназії. На певних роботах теж є дресс-код. Можна не йти на таку роботу. Тим паче, мова не йде про форму, яку батьки мають пошити за тисячі гривень у певному ательє. Просто діловий стиль. Якщо правила не підходять завжди можна знайти інше місце.
Нет, нельзя не идти в гимназию. Сейчас нет ’школ’. Есть гимназии и лицеи. Все
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ви бачите різницю між формою та одягом в офіційно-діловому стилі?
Я не понимаю зачем вообще подобное требование.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це пгт , яка інша школа ?
Так тем более
Соседушка• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Будь ласка, а що саме фото Вам дасть?
а чому ви її фото на робочому місці не показуєте, а лізете в її особисте життя?
Первая ласточка инфляции• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Брендовые вещи можно купить и в деловом стиле.
Ну а ещё можно иметь гаджеты и в школу ездить с личным водителем.
У тому і справа, що діловий стиль краще допомагає приховати різницю в достатку. Я навчалася в такій школі, моя сім´я була на межі бідності, але ніколи мене не цькували за одяг дітки багатих батьків, а їх було 100% класу
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Правила в шос школе устанавливает не директор, а государство. Сейчас в Украине в школах формы нет
Первая ласточка инфляции• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вы понимаете сколько стоят нормальные классические брюки сейчас?
Як і будь-який дитячий одяг, дорого
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А сейчас существуют гимназии со вступлением?
звичайно
Столічна штучка• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це пгт , яка інша школа ?
Пгт? Шикарно. Пофарбувати доньку у рожевий і подивимося чи зможуть вигнати дитину з єдиної школи. Дебіли.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Нормальные джинсы стоят дешевле комфортных брюк в деловом стиле
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Стільки ж скільки і спортивні . Купити нормальні джинси не є проблема, не рвані не спідниця до ягодиць )) чи спорт костюм наразі дешевше?
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
вы не могли учится в крутой частной школе будучи за границей бедности - где то прибедняетесь или лукавите
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А спортивки з толстовкою батькам безкоштовно видають? Чи в чому проблема придбати штани певного фасону та сорочку замість футболки?
Ещё раз, для тех кто в танке - в стране война. У ребенка могут быть вообще одни штаны на все случаи жизни.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Так джинсы не деловой стиль
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Та не додумуйте, читайте уважно ... Чи не можете?
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Зрозуміло: наші мами дуже прагнуть рівня життя, як в розвинених країнах, але вже навіть вимога до форми тригерить, нормально та пристойно вдягти дитину в школу (до речі, подібні правила не розповсюджуються на всі школи України) — це вже занадто складно
В каких развитых странах форма в гос школах?
Столічна штучка• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Походу війна не у всіх. Хтось хєрньою страждає і вигадує дрес коди.
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Я думаю питань до нормальних джинсів не буде
автор Анонім Секретар • 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Завжди в школах були вимоги щодо зовнішнього вигляду учнів. Десь просто на це клали, десь ні. Гімназії можуть дозволити собі висувати вимоги.
У нас теж вони були і ніхто не вмер, рудих ніхто примусово не голив.
Представила собі цей кадр, ходять деякі руденькі діти до гімназії лисі, бо правилам по кольору волосся не відповідають.
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
в Англії, наприклад)
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Як і будь-який дитячий одяг, дорого
Нет. Не как любая детская одежда.
Есть дети, которые в одних спортивных штанах круглый год ходят. Им теперь школу не посещать?
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Будут, а что такое нормальные джинсы?)
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
А чому є вимоги до зовнішнього вигляду секретарів? Або адміністраторів закладів? Чому ви виходячи на вулицю вдягаєте чистий охайний одяг, причесуєтесь та фарбуєтесь? Бо до вас теж є певні вимоги та правила? Вони до всіх є. Навіть я, працюючи з дому у it компанії, а це одна з найбільш вільних в плані дресс-коду сфер, не буду сидіти на дзвінку з косметичною маскою на обличчі. Хоча це не заважає мені виконувати мою роботу. Просто всюди є свої правила. Іноді неписані. Можеш їх порушувати і на тебе будуть дивитися як на бабуїна невихованого. Хоче бути бабуїном? Чи все ж частиною групи, з якою себе ідентифікуєш?
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
звичайно
Нет, не существуют. С введением нуш этот бред с поступлением запретили
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Удалено администрацией...
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Намного дешевле!
Где тут 0?• 24 июля 2024
дуже буде цікаво, якщо хтось з батьків подасть до суду про порушення прав дитини на навчання, якщо її не допустять до навчання через сережки або коротку спідницю. Я б саме так і зробили би. А ще заяви до поліції і прокуратури, після цього директорку б попустило би. Це ще не звертаючи уваги на гендерну нерівність, таке враження, що директорка ненавидить дівчат
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
ні, є гімназії з вступом і поглибленою формою навчання. Ніхто не забороняв нічого.