Анонім Секретар• 24 июля 2024
Ви б згодилися на такі вимоги
Ніяких голих животів та крашених нігтів - у школах Чернігівщині почали вводити дрес-код.
Йдеться про цілу низку вимог до зовнішнього вигляду учнів та певного переліку заборон для них.
Це зазначено у відповідному наказі директорки Менської гімназії Тетяни Хоменко "Про посилення контролю за виконанням санітарно-гігієнічних норм та правил для учнів".
Почитайте самі.
Як на мене, рядки про знаходження в гімназії в верхніх речах, колір волосся, якщо дитина наприклад народилася рудою, та де що інше, якось ніби не доречно.
Як ви вважаєте?
Почитайте самі.
Як ви вважаєте?
Хата на мати• 24 июля 2024
Спідниця європейської довжини, це така де булочки виглядають з-під неї?))
Маргарита и Мастер• 24 июля 2024
Я против не понимаю зачем ограничивать детей в одежде, естественно в рамках разумного
Ребенок будет хуже учиться, если прийдет в джинсах и худи?
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляКотомафия
Ми про конкретно рудий. Якщо дитина руда це видно, що не фарбована, а природня.
Кому видно?
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
100%
с детства загоняют в какие то непонятные рамки
кому оно надо?
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Якщо дівчина наприклад народилася рудою, а всі кажуть що вона фарбує волосся, то вважається ніби порушує правила, але насправді, це лише припущення тих, хто каже про її фарбоване волосся.
Саме це я мала на увазі.
Та не перегибайте вже , читаю те що хочу
Malificenta_• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Будь ласка, а що саме фото Вам дасть?
За такі вимоги в школі деректрису можна й зацькувати за відверті фото в інтернеті, нащо требувати в учнів того до чого вона не подає приклад
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Бред. Скандинавские школьники многие ходят патлатые, нерасчесаные, одеты в том что первое выпало из шкафа. При этом у них одно из самых благополучных обществ в мире
Згодна що маячня, тому що дітей не дрес кодом виховують, а на сам перед знаннями, та вічливвістю до оточуючих.
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Что интересно, престижные дорогие европейские школы все с формой и только мамки церковно-приходских очень возмущаются
Сейчас речь идёт о государственной школе в стране, в которой идёт война
Первая ласточка инфляции• 24 июля 2024
У мене в школі були такі самі правила, починаючи з 1 класу, закінчила 10 років тому. Ніхто не вмер
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Якщо це не ’школа по прописці’, а гімназія зі вступом - ставлюся нормально, батьки обираючи такий заклад погоджуються на умови. У мене школа була приблизно з таким самим дрескодом. Пам´ятаю колись грали в КВК в школі в старших класах і найсмішнішою була сценка з пародією на директорку, яка стоїть на вході на перевіряє лінійкою довжину спідниць у учениць. :) І вмивали нас, і нігті стирати змушували, і форма. Але я була б не проти і для своєї дитини форму в школу. Зараз моя донька нефор нефором, мені дуже не подобається як вона виглядає, а так хоча б школа своїми правилами трошки її гальмувала б.
А сейчас существуют гимназии со вступлением?
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Абсолютно нормальные требования. ’Деловой’ стиль согласно возрасту школьников.
Вот, реально, к чему оголенный живот в школе?
Про серьги. Не думаю, что речь идет о полном запрете. Речь о драгоценностях.
Что там еще? Рыжие волосы от природы. К чему это сказано, автор? Суть условий несколько в другом
Можете налепить фукающих смайлов хоть млн
Згодна з вами - річ про кошттвності, за які батьки Мени очі видряпають вчителям, якщо дитина зашубить, або дуже завеликі прикраси які можуть травмувати дитину
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
у мамы спросите
отпороть тот воротник, постирать, пришить обратно - мне то все равно, а ей был как страшный сон
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Деякі так, а правила повинні братися, не з того що в директорки голові, а з погодження міністерства освіти.
А що там такого страшного є?
Маргарита и Мастер• 24 июля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
100%
кому оно надо?
Какие-то социальные рамки должны быть. Это касается не только одежды и образа, а и поведения в целом, но я не вижу проблемы, если ребенок прийдет в школу в джинсах и т.д. И опять же школьная форма это лишние траты для родителей
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Завжди в школах були вимоги щодо зовнішнього вигляду учнів. Десь просто на це клали, десь ні. Гімназії можуть дозволити собі висувати вимоги.
У нас теж вони були і ніхто не вмер, рудих ніхто примусово не голив.
С каких это пор гимназии могут себе позволить требования?
Сейчас уже нет общеобразовательных школ - есть гимназии и лицеи.
Если директор такая умная - пусть за свой счёт в деловой стиль всех одевает
Анонім Секретар
• 24 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
На Чернігівщині мабуть тривога за тривогою. Буде щастя яещо ті діти взагалі в школу будуть ходити
Тривоги за тривогою постійно немає, це можна подивитися на alerts, але все можливо з початком навчального року, бо ніхто не може знати як, та що воно буде далі.
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
я вот эти рамки немного не понимаю
с детства учат боятся учителей, почему не уважать?
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Кто будет одевать детей в деловой стиль? Вы или директор? За чей счёт банкет?
Первая ласточка инфляции• 24 июля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
У вас, припустимо, є гроші на брендовий одяг для дитини, в іншої мами навіть на секонд немає. Нащо провокувати булінг бідних дітей коли можна вдягнути на всіх +/- однакову нейтральну форму? До речі, пастельні і чорно-білі кольори менше збуджують психіку
Маю рацію• 24 июля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тому що межі розумного - дуже розмите поняття.
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Завжди можна не йти до гімназії. На певних роботах теж є дресс-код. Можна не йти на таку роботу. Тим паче, мова не йде про форму, яку батьки мають пошити за тисячі гривень у певному ательє. Просто діловий стиль. Якщо правила не підходять завжди можна знайти інше місце.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Брендовые вещи можно купить и в деловом стиле.
Ну а ещё можно иметь гаджеты и в школу ездить с личным водителем.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А если именно эта школа подходит по месту проживания? Возить в другую через пол города, потому что тут решили ввести форму?
Полонянка SexShop-а!• 24 июля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Не знаю як в Мені, в Чернігові за день дві по пів дня, протягом року кожного дня було по 1-3
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А спортивки з толстовкою батькам безкоштовно видають? Чи в чому проблема придбати штани певного фасону та сорочку замість футболки?
Первая ласточка инфляции• 24 июля 2024
Зрозуміло: наші мами дуже прагнуть рівня життя, як в розвинених країнах, але вже навіть вимога до форми тригерить, нормально та пристойно вдягти дитину в школу (до речі, подібні правила не розповсюджуються на всі школи України) — це вже занадто складно
Курочка-чубаточка• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вы понимаете сколько стоят нормальные классические брюки сейчас?
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ви бачите різницю між формою та одягом в офіційно-діловому стилі?