Срочнокпсихологу• 26 июля 2024

Про ліниву дружину

Живемо удвох вже кілька років, діти дорослі і тільки один живе досить поряд.
Відповідно у нас три спальні, одна з них майже окрема квартира, бо займає увесь поверх, наша спальня поверхом нижче разом з двома іншими і внизу зал і кухня.
Так от, приїхав синуля на день з дівчиною і дружина мені каже,мовляв не хочу прибирати і міняти постіль на одну ніч, нехай солять в залі на дивані.
Так от, вони можуть прокинутись і о 12 годині дня, а ми зараз лежимо в спальні і не рухаємося. Мене це вже починає злити, її так само, але мовчить.
За годину поїдемо на море, але він поставив машину перед воротами і не факт, що лишив ключі на столі.
Ну мені то байдуже, я поїду мотоциклом, а вона нехай сама вирішує це питання з бубочкою, бо де сказала, там він її і поставив
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А дружина з вами поїхала?
вона машиною, я мотоциклом

автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Де то ваше море знаходиться? Таке гарне...
І будинок гарний у вас
дякую, Рим
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Молодые девушка с парнем спят вальтом? Кто из них девушка или девушка сына тоже парень?
це їхня справа, як їм спати
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Неуд Вам, папка. За несколько лет могли бы уже узнать.
навіщо?
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЯ не тону
Так я ж і кажу тут, що не троль, а держчиновничок та на пенсії ;) Правда?))
це каже тільки про те, наскільки у вас розвинута уява
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляТепличная
Италия ❤️
Скажите а зачем снимать эти будки на пляже ? Почему-то в Италии популярно снять этот сарайчик 4 м.
зручно. лишаємо там речі, перевдягаємось. можу заїхати після роботи і все там є, не треба везти з собою. ну і ще до нього додаються парасолька і два ліжка
ЗабежАЛОЧКА• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
навіщо?
Так у вас же в этих самых ваших италиях вроде равноправие? Жена тоже имеет право отдохнуть, пока вы дома, убираете второй этаж и стелите свежую постель.
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Она у вас что, без права голоса? Что значит «отправить»? Человек сам решает, что ему делать.
Помощницу - чтоб кровати могла перестелить, если жена ленится, а у мужа «лапки».
в даному випадку вона це вирішує за гроші, що заробляю я, от коли буде навпаки, тоді буде її черга щось вимагати
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
якщо почне працювати, то може я це теж почну робити, а поки що це її обов´язок

ЗабежАЛОЧКА• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну она дома по дому работает, когда вы на работе по работе работаете.
А как вы домой пришли, то уже все, началось разделение домашних обязанностей пополам. По-моему, справедливо.
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
у вас вдома так? а в мене так, як кажу я!
ЗабежАЛОЧКА• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ахаха. Так мы и поверили. Идите узнавайте, где лежит постельное и не выеживайтесь.
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ви мабуть читати не вмієте, пішла стелити
Я така бойова• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
ну от повернулись з моря, пішла стелити ліжко
Ну вы держите нас в курсе.
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ну вы держите нас в курсе.
більш нічого?
Я така бойова• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
більш нічого?
А что еще надо?
Вы в след раз просто сделайте тему обзор дома и отдыха. Зачем эти подробности с женой и постелями?
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляЯ така бойова
А что еще надо?
ну якби мене не звинувачували в тролівстві, то я б нічого і не показував
Тепличная• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
дякую, Рим
Как круто ❤️ а сколько стоит аренда такого домика ?
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляТепличная
чесно, не знаю. у нас власний

Тепличная• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
чесно, не знаю. у нас власний
Ещё интереснее. А сколько обошлась покупка ? Давно покупали ?
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляТепличная
давно, тому та ціна на сьогоднішній день не актуальна
Тепличная• 26 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
А вы случайно не Jameson ? А то где-то он потерялся. Видно забанили ((
автор Срочнокпсихологу • 26 июля 2024
Ответ дляТепличная
ні, навіть не знаю, хто це такий