Козяка-маляка• 26 июля 2024

В який ВНЗ можна вступити в серпні-вересні?

На контракт. Можливо приватні ВНЗ?
Не після школи, на основі диплома молодшого спеціаліста.
Потрібно для військовослужбовця, фізично раніше його не буде в Києві(
Сегодня я не я• 26 июля 2024
Молодший спеціаліст це після коледжа? треба нмт обов´язково в будь - якому випадку

автор Козяка-маляка • 26 июля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Для військових не треба, там за співбесідою, але по строках вже нікуди не податися(
Сегодня я не я• 26 июля 2024
Хоча задайте питання в групі ФБ Вступ 2024, раптом він попадає в групу, яка має право поступати без нмт (але дуже маловірогідно, там зазвичай інші категорії)
Сегодня я не я• 26 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Дивно, зараз же лише приймають заяви. Все одно там спитайте, там відповідають члени приймальних комісій.
Сегодня я не я• 26 июля 2024
Чи людина навіть не створювала кабінет вступника?
автор Козяка-маляка • 26 июля 2024
Ответ дляСегодня я не я
людина в окопах сидить.
Але для просування по службі потрібен диплом бакалавра.
Тому стало питання
Сегодня я не я• 26 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
людина в окопах сидить.
Тому стало питання
Справа в тому, що правила вступу внз не встановлюють, встановлює держава. Тому вам треба шукати відповідь не по різним внз, а в законодавстві України. Я серйозно - зверніться в групу. Тільки опишіть ситуацію одразу повністю, так більше шансів отримати достовірну відповідь.

Дивне створіння• 26 июля 2024
Авторе, будуть донабори. В Полтавський пед його влаштує? Або в університет ім.Бугая
Дивне створіння• 26 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
людина в окопах сидить.
Тому стало питання
Ротації були. Але не багато надії, хай проконсультуєтеся хоч на наступний рік
автор Козяка-маляка • 26 июля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Дякую.
Зміючка Оленка• 26 июля 2024
По захищених спеціальностях може бути додатковий набір лише за мотиваційними листами, але це буде відомо трохи пізніше. Потрібно слідкувати
Мовчу, але хочу• 26 июля 2024
Вступна кампанія йде прямо зараз. Всі документи можна подати онлайн, тим більше військовому, або через довірчу особу. Але треба дізнаватися вже, напряму в приймальних комісіях вузів. І бажано по тій самій або по близькій спеціальності - тоді легше вибивати далі бюджет. Щодо приватних вузів - там бюджету мабуть немає
Сегодня я не я• 27 июля 2024
Автор, може, вам допоможе