Анчо Ус• 26 июля 2024

Які документи ще потрібно батькові дитини з інвалідністю для проходження кордону

Проходили кордон взимку то тільки посвідчення та свідоцтво про народження дитини. А зараз військовий квиток потрібен з позначкою з ТЦК? Чи може ще щось. Дякую.
Чай не пью, только кофе• 26 июля 2024
Да, военник с кодом.
автор Анчо Ус • 26 июля 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Да, военник с кодом.
Дякую.
Байрактара• 26 июля 2024
Отсрочку в тцк надо получить,, как и всем у кого есть право на отсрочку.
автор Анчо Ус • 26 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Вона є до кінця року. Вказано при оновленні даних.
Байрактара• 26 июля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Тогда все в порядке.
Поліпривіт всім• 26 июля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Я б все ж уточнила цей момент в ТЦК
У звʼязку з постановою 650 у травні там повністю новий перелік документів для всіх випадків перетину
Він нічим не ризикує під час того візиту, а от новий пакет доків може стати несподіванкою
Краще цей момент зʼясувати ніж сходити з потягу/автобусу
Або подзвонити у прикордонну службу
автор Анчо Ус • 26 июля 2024
Дякую