Дівчата, порадьте, будь ласочка, пляшку за допомогою якої можна паралельно з прикладанням догодовувати дитинку своїм молоком, щоб зберегти захват грудей і продовжити грудне вигодовування. Дитині 2 тижні і так і не відновилася вага при народженні :( дивлюся на Philips Avent Natural (правда там якісь різні соски на пляшечку) і Medela Calma. У кого який був досвід, поділіться будь ласка
Ответ дляОляляо
У мене Philips Avent Natural та tommee tippee closer to nature. Обидві класні. Ще купляла хороший молоковідсмоктувач, там теж зазвичай є пляшечки з анатомічною соскою. Але молоковідсмоктувач не знадобився. Якщо цікаво можу продати, скину ссилку на нього
Дякую вам за пораду, правда вже молоковідсмоктувач Філіпс авент замовили, а от з пляшечками стало питання (( вірніше з соскою на пляшечку
Ответ дляФікусина
Чесно зі свого досвіду бачу, що який би молоковідсмоквач не брали, якщо цідити нічого, то Філіпс не врятує. Це чисто мій досвід. Бажаю щоб у вас було багато молочка ❤️ у нас така соска, з захватом все гуд