Кудлата хмаринка• 27 июля 2024

Замовила доставку в Сільпо заради кавуна, а його не привезли

І не попередили. Це як взагалі?

Просто мовчки привезли доставку без кавунів. Завжди телефонують і питають що робити якщо нема потрібного товару.
ШобВам_КакНам• 27 июля 2024
Кукуруза хоть есть?

МинерАлочка• 27 июля 2024
їх повно в Сільпо
не захотіли тащити
Кручу хвости• 27 июля 2024
Забулися
from Ukraine• 27 июля 2024
Дурних нема
Хоча ні. Є 😂
ПампушОК• 27 июля 2024
яка ціна?
ЛолитаНеРазлита• 27 июля 2024
Странно, мне ящик пива привезли 😁
КАПСЛОЧНИЦА• 27 июля 2024
Они, конечно, поступили некрасиво.
Но и вы тоже поленились зайти на сайт или в приложуху во время перед тем как вам должны были доставлять. Чтобы не было такого, что чего-то не было и вам другое взамен в 10 раз дороже положили или что-то ненужное. Я пару раз так перезванивала в Сильпо и просила убрать замену. Теперь будете знать, что впредь смотреть надо, что вам укомплектовали в заказ, прежде чем встречать курьера.
автор Кудлата хмаринка • 27 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Они, конечно, поступили некрасиво.
В сенсі? В мене стоїть позначка телефонувати якщо нема чогось, з якого б дива мені могли щось в 10 разів дорожче покласти?

Навіть якби поклали, потім забрали б, бо я це не замовляла.

Взагалі вперше зіштовхнулася з тим щоб без узгодження чогось не привезли.
Пез Году Неделя• 27 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка

Проверяли при курьере?
Звоните на горячую линию. Там реагируют сравнительно быстро и адекватно

Руда ліса• 27 июля 2024
А в чеке его нет? Может забыли просто, тогда напишите или позвоните, довезут
автор Кудлата хмаринка • 27 июля 2024
Щиро перепрошуємо за цей випадок.
Вже фіксую звернення по вашому запиту, зробимо все можливе, щоб вам допомогти.
Відповідь за ним ви отримаєте в цьому чаті.
Також нарахуємо спеціальну пропозицію зі знижкою 50 грн у знак вибачення, впродовж двох робочих днів. Цю пропозицію потрібно буде активувати у мобільному застосунку/на сайті/на гарячій лінії/чаті. Вона буде дійсна - 1 місяць і не застосовуватиметься до алкогольних або тютюнових виробів. Очікуйте відповіді найближчим часом.
Чи можу бути ще корисною для вас?

Клоуни
Тоскующая• 27 июля 2024
Курьер съел)
Пишна молодиця• 27 июля 2024
У меня постоянно недовоз с Сильпо, сегодня ругалась с ними
автор Кудлата хмаринка • 27 июля 2024
Ответ дляТоскующая
Курьер съел)
Недарма він мені одразу не сподобався
Кукусик• 28 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Щиро перепрошуємо за цей випадок.
Чи можу бути ще корисною для вас?

Клоуни
Ну чому клоуни? Ну людський фактор, ну забули, з ким не буває. Вибачились же, бонуси нарахували за моральний збиток. Звісно, вони неправі, але так буває. Якщо ви замовляли заради кавуна, могли б відмовитись від замовлення взагалі, коли побачили, що його нема. А взагалі дивно, що прошляпили подзвонити вам, фоззі дзвонить по триста разів, аж поки не додзвониться, навіть якщо ставлю галочку не дзвонити, не пропонувати заміну, все одно завжди дзвонять. А що в чеку, нема його?
Кукусик• 28 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Недовоз такий, як у автора чи просто товару в наявності нема?
Пишна молодиця• 28 июля 2024
Ответ дляКукусик
Саме недовоз. І так майже кожного разу, якщо в заказі заморозка, вони її забувать, принаймні в нашому магазині
Кукусик• 28 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Жесть, така некомпетентність, хоча контора на вид солідна. Чим мотивують? Ви скаржились?
Кукусик• 28 июля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Голосуйте гаманцем - обирайте інше місце. Доставка Атб мені не сподобалася з інших причин, доставка Фоззі - задоволена

автор Кудлата хмаринка • 28 июля 2024
Ответ дляКукусик
Нема його в чеку. Написано - ой, вони закінчилися! і неактивна кнопка поруч. А кур´єр прибіг в прямому сенсі слова, ткнув мені трикілограмовий пакетик в руки і втік в ліфт.
Я була впевнена що там десь стоять кавуни і він за ними побіг, аж поки не почула що ліфт від´їжджає.

Так що ніхто мене й не питав чи не хочу я відмовитися. Мовчки кошти з картки списали, ткнули пакет і на тому все.

А бонуси мені їхні нащо, якщо я замовляю раз на півроку?
Свинство. Більше не замовлятиму там.
Пишна молодиця• 28 июля 2024
Ответ дляКукусик
Ось всі аргументи, на горячу лінію телефонувала 3 рази з проханням щоб зателефонували з магазину, але все проігнорили. Доставка була продуктів +піца, і саме її не довезли