Ніка Найз• 28 июля 2024
У Німеччині опозиція запропонувала скасувати виплати безробітним українським біж
У Німеччині генсек найбільшої опозиційної партії ХДС Карстен Ліннеманн запропонував позбавити грошової допомоги 100 тисяч непрацевлаштованих — зокрема й українських біженців. Свою думку він висловив 28 липня в інтерв´ю Deutschlandfunk.
«Статистика говорить про те, що шестизначна кількість людей із принципу не бажає погоджуватися на роботу (…). Якщо ситуація така, то держава повинна виходити з того, що люди не потребують (виплат — ред). Скорочення допомоги на 10, 20 або 30% недостатньо. У такому разі необхідно повністю скасувати базовий дохід», — заявив Ліннеманн.
Генсек ХДС включив до списку тих, кому потрібно скасувати виплати, і українських біженців.
«Українці також захищають нашу свободу. Але якщо є допомога, то вона має приносити щось натомість. Зокрема й у плані працевлаштування (…). Ми повинні обговорити, чому в багатьох європейських країнах працюють понад 50% українців, але в Німеччині - тільки 25%», — сказав він.
Винятки — у плані збереження допомог — Ліннеманн запропонував зробити для батьків-одинаків і для людей, які доглядають за родичами.
Ответ длялетта
они могут говорить все что угодно, сейчас все по закону. Когда примут. тогда будет разговор, но не примут такого никогда
Чому не можна таке приймати?
Дійсно, пройшло кілька років, чому люди не працюють?
Логічно щоб скасувати
Якщо хтось щойно прибув, то це можна розглядати окремо, якийсь період допомагати. А ті хто вже кілька років там, то ін рілі дивно, що не поацюють. Хіба що там безробіття?
Логічно щоб скасувати