Уходя дверю не хлопать• 28 июля 2024
Справка о трудоустройстве в сад
Это какое-то нововведение ? В саду требуют от обоих родителей иначе ребенка не возьмут в сад
Братья Капли• 28 июля 2024
У нас так було, коли укриття не вміщало усіх дітей. В принципі, це незаконно, але як на мене - логічно
Відірву та викину• 28 июля 2024
ну правильно. Если один не работает, то может сидеть с ребенком дома
Уходя дверю не хлопать
• 28 июля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Это же незаконно
Не їм після шостої• 28 июля 2024
Ответ для-Ань-
Подаєте документи. Можна поштою заказним листом з повідомленням про вручення і описом вкладення, на адресу садочка, на ім´я директора.
В заяві про зарахування допишіть, що вимагаєте від директора письмову відповідь.
Місць немає,вам дадуть місце в садочку на другому кінці вашого району.
Ответ дляНе їм після шостої
А якщо подасте документи, вам дадуть ПИСЬМОВУ відповідь, що місць нема, тому ваша дитина іде на... ???
Це як з щепленнями: хтось без щеплень в садочок ходить, а хтось робить щеплення своїй дитині тільки заради того, щоб взяли в сад.
Бувають випадки, що зробили дитині щеплення заради садочка, а у дитини такі поствакцинальні ускладнення, що жоден садочок не світить (навіть спец.садочок для хворих дітей).
Не їм після шостої• 28 июля 2024
Ответ для-Ань-
Дитина нікуди на... не йде, пропонуються садочкі на вибір. Але всі дуже далеко від дому.До речі він виявився класним-свій басейн, чудова кухня, і вихователі.
Щеплення всі робили, немає проблем ні в мене ні в дітей.
Ответ дляНе їм після шостої
Ви або добиваєтесь те, що вам потрібно, або погоджуєтесь на те, що вам пропонують (навіть якщо вам не дуже підходить).
Думаю, в вашому класному садочку теж багатьох батьків послали (в УСНІЙ формі) по причині ’нема місць’.
А вам запропонували, тільки тому що дуже далеко від вас. Надіялись, що ви не попрете свою дитину так далеко і відмовитесь від місця.
Не їм після шостої• 28 июля 2024
Ответ для-Ань-
Я знаю мам з дітьми, що ходять в садочок поряд. Він дійсно переповнений, бо в радіусі 3 км в нас за десять років побудували 7 великих будинків, а садочків 1.Групи великі, створені ще додаткові на скільки знайшли приміщень.
В той що направили, це дитсадок колишнього великого підприємства,яке вже не працює. Знаходиться в кінці колишньої промзони, в старому районі серед хрущовок, будинків небагато, переважно люди похилого віку і тому є місця. Так що можна сказати просто повезло.
dahashutka19• 29 июля 2024
Ответ для-Ань-
Щеплення просто дає товчок, того , що і так було б . Не зробили б щеплення, всеодно від якогось стресу було б оте ускладнення