Кукусикиииииии• 28 июля 2024
Шафа повернення коштів за не відправлене замовлення
Добрий вечір! Прийшло таке повідомлення на Шафі. Ситуація дійсно була, але вже пройшло чимало часу, може півроку. Я оплатила за товар, продавець не відправив, я поскаржилася. Це дійсно може бути правдою чи як?
Кров з молоком• 28 июля 2024
Конечно. Продавцу заблокировали магазин. Сейчас она хочет его восстановить
Ку-кусик• 28 июля 2024
Очень похоже на мошенника: посмотрите на адрес ссылки, которую он написал (shafa.kayako.com). Не вводите там никаких данных карты.
Диви яка я пава!• 28 июля 2024
Там же видно, що скаргу не туди писали. Але повідомте туди, це фейк
Весёлая морковка• 29 июля 2024
Напишите сами в поддержку Шафы и уточните не мошенники ли Вам пишут.
И возьмите за правило в спорных случаях создавать виртуальную «пустую» карту и давать ее реквизиты
Снідаю авокадо• 29 июля 2024
Ну що там? Якось вирішилось питання? Техпідтримка через пошту відповідає зараз швидко, ви до них звертались?
Stanislav-2b8b• 29 июля 2024
Це повідомлення надійшло вам від справжнього спеціалісту Відділу турботи.
Всі їхні логіни починаються на customer_care , шахраї не можуть зробити аналогічний нік
Stanislav-2b8b• 29 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
Но конкретно это смс не от администрации, а разводняк
Ви не праві)
Кукусикиииииии
• 29 июля 2024
Написала через Шафу в службу підтримки, чекаю. Буде результат - відпишу) Всім дякую!
Кукусикиииииии
• 30 июля 2024
Добрий вечір, гроші мені повернули) Мені ще раз відписався менеджер шафи, що моє повідомлення отримали і передали номер картки продавцю, і через деякий час поступили гроші. Не знаю, чим керувався продавець і як так склалося, звісно я вже ні на що не розраховувала, але і таке буває. Це був кінець березня до речі.