НаливайКа• 28 июля 2024
У сина вперше кон´юктевіт, лікар у відпустці, геть не пам´ятаю чим можна капати?
Наче офтальмодек чи щось таке. Вдома нічого немає. Горло, ніс шморгає вранці трохи було закладено вухо (отипакс). Я не пам´ятаю чим можна лікувати кон´юктевіт, а подивились запис до лікаря на весь тиждень відпустка((((
lana_banana04• 28 июля 2024
Хорошая мазь тетрациклин, но посоветуйтесь лучше с врачом. Есть дежурные врачи всегда, даже если отпуск
Тану на сонці• 28 июля 2024
Окомистин и для глаз, и для ушей, и в нос можно. Я конъюнктивит ним лечила
Ні за холодну воду• 28 июля 2024
Онлайн-консультацію беріть чи до іншого лікаря йдіть. Треба комплексно вже дивитися, якщо й ніс. Аденовірус може бути
НаливайКа
• 28 июля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Та я своїй на вайбер завтра якщо що напишу, син не малий 14р...
Не служанка• 29 июля 2024
І в мого так само- дуже сильний кон´юнктивіт, і вуха доєдналися...лукар прописав антибіотик, в ніс гормон, в очі краплі офлоксацин, у вуха краплі флотто
НаливайКа
• 29 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Ясно. Дякую