НаливайКа• 28 июля 2024

У сина вперше кон´юктевіт, лікар у відпустці, геть не пам´ятаю чим можна капати?

Наче офтальмодек чи щось таке. Вдома нічого немає. Горло, ніс шморгає вранці трохи було закладено вухо (отипакс). Я не пам´ятаю чим можна лікувати кон´юктевіт, а подивились запис до лікаря на весь тиждень відпустка((((
Стебель березы• 28 июля 2024
Тобрадекс
автор НаливайКа • 28 июля 2024
Ответ дляСтебель березы
Тобрадекс
Дякую
lana_banana04• 28 июля 2024
Хорошая мазь тетрациклин, но посоветуйтесь лучше с врачом. Есть дежурные врачи всегда, даже если отпуск
lana_banana04• 28 июля 2024
Тетрациклин можно детям с 8 лет
Стебель березы• 28 июля 2024
Ответ дляНаливайКа
Дякую
Хай син одужує!
Тану на сонці• 28 июля 2024
Окомистин
Тану на сонці• 28 июля 2024
Окомистин и для глаз, и для ушей, и в нос можно. Я конъюнктивит ним лечила
Ні за холодну воду• 28 июля 2024
Онлайн-консультацію беріть чи до іншого лікаря йдіть. Треба комплексно вже дивитися, якщо й ніс. Аденовірус може бути
Stepashko• 28 июля 2024
Ответ дляСтебель березы
Тобрадекс
+1 за Тобрадекс
Нещодавно аналогічне було в сина, тобрадекс дав вже на другий день покращення.
автор НаливайКа • 28 июля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Та я своїй на вайбер завтра якщо що напишу, син не малий 14р...
Миловидна леді• 28 июля 2024
Я Фурациліном (розчином) промиваю.
Швидко допомагає.
Не служанка• 29 июля 2024
І в мого так само- дуже сильний кон´юнктивіт, і вуха доєдналися...лукар прописав антибіотик, в ніс гормон, в очі краплі офлоксацин, у вуха краплі флотто
автор НаливайКа • 29 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Ясно. Дякую