Нагайна• 29 июля 2024

Как я люблю в новостях

Видеть, как они в ах... от прилетов. Неважно, куда им прилетело. Сама реакция. Как они в шоке, **ать, пи***ц, прилетело!!!
Шоб им всем прилетело в очко, вот каждому из них. Прямиком в очече.
автор Нагайна • 29 июля 2024
Орёл сейчас отсасывает))

автор Нагайна • 29 июля 2024
Удачи им и всем остальным)
автор Нагайна • 29 июля 2024
Белгород тоже.
Жрите, суки
Espresso_caffe• 29 июля 2024
разделяю ваши эмоции
где вы отслеживаете вот это вот все
автор Нагайна • 29 июля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
разделяю ваши эмоции
где вы отслеживаете вот это вот все
В телеге
автор Нагайна • 29 июля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
разделяю ваши эмоции
где вы отслеживаете вот это вот все
Подписалась на их уродские каналы
Всім шампаньського• 29 июля 2024
понимаю вас. после каждого прилета в наш город, хочется чтобы им всем вместе в голову прилетело. пусть бог простит, но даже заповеди забываю, кого там надо влзлюбить и какую щеку подставить.
Espresso_caffe• 29 июля 2024
Ответ дляНагайна
Подписалась на их уродские каналы
до инфраструктуры долетает?
автор Нагайна • 29 июля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
до инфраструктуры долетает?
Иногда. Какие-то нпз, например. И это хороший результат, я думаю

Malificenta_• 29 июля 2024
Кожен раз при таких новинах згадую анекдот про золоту рибку москаляку і українця🤔 от курча б був цей анекдот реальністю, ех..
Всім шампаньського• 29 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
расскажите
Бяки-козяки• 29 июля 2024
Спеціально не слідкую, але тішуся коли бачу їхній розпач та обурення.
автор Нагайна • 29 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Расскажите
Malificenta_• 29 июля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
расскажите
Одного разу рибачили разом українець і росіянин, спіймали вони зололоту рибку. А золота рибка каже:
- відпустіть мене, я здійсню ваші бажання, по одному на кожного
Росіянин каже:
- Хочу щоб в Росії жили тільки одні росіяни і щоб навкруг по границі були стіни!
Рибка:- Добре, готово!
Українець питає рибку:
- А точно на Росії залишились одні росіяни?
Рибка: -так!
Українець : - О, добре? А тепер здійсни моє бажання, залий їх цементом🤣
P S: дослівно анекдот не помню, розказала на свій манер
Malificenta_• 29 июля 2024
Ответ дляНагайна
Расскажите
Вже розказала в коментах
автор Нагайна • 29 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Росіянин каже:
Рибка:- Добре, готово!
Українець питає рибку:
Рибка: -так!
Дааа, знаю такое)) было бы прекрасно залить всю территорию раши) что самое интересное, никто бы и не грустил)
Malificenta_• 29 июля 2024
Ответ дляНагайна
Ось оригінал

Сидять росіянин з українцем над річкою - рибу ловлять.
Коли це в обох клює. Тягнуть й витягають золоту рибку. Росіянин за губу зачепив, а українець за хвоста.
Рибка каже:
- Росіянину виконаю два бажання, бо він мене за губу зачепив, а українцеві - одне, бо він лише хвоста
упіймав.
Росіянин подумав, як би дошкулити українцеві та й каже:
- Хочу, чтоб вокруг Расеи был десятиметровый забор, как между Израилем и Палестиной. И еще хочу, чтоб в
Расее ни одного хохла не осталось.
Українець почухав потилицю й питає золоту рибку:
- А точно там жодного українця не лишилося?
- Точно, - віказує рибка.
- Ну тоді заливай бетоном.
Домовенок Кузя• 29 июля 2024
Дивилася сюжет, як в бнр злетів їхній снаряд та зарився не розірвавшись у землю в приватному будинку. Так хазяйка стоїть і рже, ну дуже їй смішно з цього. Ось хотіла б я подивитися, якби цей снаряд хоча б розірвався, а краще б у будинок прилетів, от як би вона тоді хіхікала, сволота.
Пацан к успеху шел• 29 июля 2024
Ответ дляНагайна
Подписалась на их уродские каналы
Ви сильна психологічно. Я читати цих орків не можу. Нервів не вистачає.