Таракашечка• Изменено 29 июля 2024
Стала очень тупить
Не понимаю, что произошло, но я как будто отупела. Информация туго доходит, появилась медлительность. Что это может быть?
Меня не звали• 29 июля 2024
На фоні стресу може
До мене теж туго доходити все стало , тяжко опанувати щось нове
Любимка-анонимка• 29 июля 2024
Погіршення мозкового кровообігу. Є проблеми з шийним відділом хребта?
Таракашечка
• 29 июля 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Нет
Ms. При теле• 29 июля 2024
Від недосипу та стресу до проблем з гормонами все може бути. Чекап давно робили? Якщо так, то здайте аналізи хоча б.
Кто крайний?• 29 июля 2024
Підвищений цукор, проблеми з судинами, цілком можуть давати такий ефект.