Амбасадор щастя• 30 июля 2024
Приснился папа до 40 дней. Обнимал, улыбался. Я плакала
Потом проснулась.не могла уснуть, через час началася ротавирус, уже неделю. Это кае предупреждение или что?
Диви яка я пава!• 30 июля 2024
Это совпадение. Снится, потому что мало времени прошло, думаете, скучаете.
Відповів всім• 30 июля 2024
Это просто сон, мне папа тоже сначала очень часто снился, сейчас редко.
Мишка-шалунишка• 31 июля 2024
Мало часу пройшло, психіка ще в напрузі, тому й сниться різне..
Мені мама як вже тільки не снилася, спочатку запам´ятовувала сни, потім перестала,бо просто нісенітниця..сестрі взагалі не сниться
Стебель березы• 31 июля 2024
Мені тато снився дуже часто до 40 днів і після. До 40 днів ми сім’єю перехворіли, вперше за всю пандемію, коронавірусом, мама ще й впала і навіть трохи розбила голову. Було дуже тяжко. Наче він не міг заспокоїтися і нам всім тут було зле. (Він помер раптово, стався приступ.)
Я почала кожного дня читати коротку молитву за упокій його душі. Сни стали спокійніші.
Через півроку тато наснився мені і запитав чи я телефоную його двоюрідній сестрі. Прокинулася з відчуттям, що зателефоную та все якись дрібні справи, а через чотири дні після того сну, мені зателефонували і сказали, що вона померла. Не думаю, що це співпадіння. Впевнена, що душа живе і тримає з нами зв‘язок 🫂