Чаклунка-ведунка• 30 июля 2024

25 тижнів вагітності молочниця

Лікар призначив вже 2 види свічок, результату 0, раніше спасалась таблеткою фуцису , але чи його можна вагітним, підкажіть, не можу знайти в інтернеті інформацію
Дона Ко Ко• 30 июля 2024
Вам свечи ’Вагикаль’ назначили?
С календулой?

автор Чаклунка-ведунка • 30 июля 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Вам свечи ’Вагикаль’ назначили?
С календулой?
Ні , одні вже не пам’ятаю назву , останні флуомізин
Фиона Шрековна• 30 июля 2024
У меня всю беременность была молочница. Перед родами санация нужна
НашлаПерепискуМужа• 31 июля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А Ви посів на чутливість робили? У 2-3 триместрі можна ставити клотримазол. Дешеве і дієво. Є аналоги флуомізіну по діючій речовині більш дешеві флумібакт і феміклін.
Зайканалужайке• 31 июля 2024
Відомий гінеколог Березовська каже, що молочниця у вагітність то норма. Лікування не потребує.
Потребую апгрейду• 31 июля 2024
Тержинан рятує кожну вагітність і можна вагітним.
Завжди беру 10 таблеток, ставлю 6 , а 4 лишаю в домашній аптечці на наступний раз, завжди виручає.
Начальник Анонимов• 31 июля 2024
А мені допомогало взагалі не їсти солодкого типу тортів, шоколаду. Якщо починала їсти, то молочниця знов вилазила