Чижик Пижик• 31 июля 2024
Петиція про відміну стягнення аліментів з війського
Наткнулась з ранку на таку цікаву петицію, про відмову стягувати аліменти з військово службовців, а саме зі 100 тисяч гривень.
Теперішні жінки колишніх вважають що 1/2 від 100 тисяч це дуууже багато для дитини, ураховуючи те що дитина росте та потреби також
Як вважаєте правильно це?
Люблю Украину• 31 июля 2024
Ответ дляДжонсонюк
а мама воевать пойдет?
а до війни все було порівну?
Люблю Украину• 31 июля 2024
Ответ дляЗамріяна
Повернуться Тато калiкою з вiйни,подасть на алiменти з дiточок.I буде правий.Двi сторони медалi.
все вірно. Саме тому діти мають право і на бойові.
Джонсонюк• 31 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
а до війни все було порівну?
А мы обсуждаем до войны?
ЖаннаНеАгузарова• 31 июля 2024
ох, петиції такі маразматичні є, ніби то з псих.лікарні інтернет провели)
Любительница• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Як вона отримає гроші якщо він розлучений і живе з іншою? інша і отримає) вище ж писала, а жінка з дитиною лишиться з голим задом) на це і розраховано))) ’Лох не обучаем, лох платежеспособный.’
Діти отримують виплати, незалежно розлучені батьки чи ні. Колишня дружина не отримає, а дитина має право
Мао_Мяо• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Виходить так
Що нова дитина буде утримуватись хай на ті 100 тис, якщо їх платят
А друга дитина лише від зп
Думаєте то чесно?
Чи у других дітей менші потреби?
Для таких випадків було би дуже доцільно якщо стягуються кошти с такої суми, то лише на рахунок дитини відкритий у банку
Так як не всі мами їх використовують за призначенням
А друга дитина лише від зп
Думаєте то чесно?
Чи у других дітей менші потреби?
Ви взагалі вкурсі куди у військового йдуть ті 100 тис? Їсти , воду, амуніцію, ліки купують за свої кошти. В мене син служить. Це бездонна яма. Хто там широко живе на 100 тис? Тільки мабуть тиловики, а хто на 0. Там аби вижить... жінки зовсім подуріли з тими грошима. А як мама одиначка виховує дитину? А тут все мало.... Жахіття... підняли свої дупи, пішли в окопи, тато з дитиною вдома і отримуйте свої 100 тис
Аноним ФЕЯ• 31 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Денежки мимо идут, алчных женщин. зависить она такая. Те кто не имеет родственников на фронте не понимает какие там риски и расходы. Им только муляют 100000
Зроблено у 80-х• 31 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
А нічого, що ви, відбираючи аліменти у своїх онуків, віддаєте ці гроші нашим ´шановним´ можновладцям? Ви розумієте, що не бж, ні ваші онуки не винні в тому, що ваш син тратиться на все це? Чи тільки бж треба піднімати дупи, а родичей військовослужбовців все влаштовує...
Прибираю щодня• 31 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я розумію що у вас травма, але міряти по одній людині всіх - то вам би з психологом попрацювати. Бо скільки людей - стільки історій
От бачите , в мене багато жінок були впевнені що їх чоловіки не мають проблем , ще в ображалися,а декотрі закривають очі і далі тягнуть таких.
Я вже давно , це пройшла всі ці травми , сльози , зараз у другому шлюбі , вже як 6 років🤗Тема знайома , написала так як є, бо знала всіх хто був служив з колишнім ,кожен третій з приколами . І жіночки які зв´язуються з такими хлопцями вважають що вони кращі від бувших. А тим паче їх дійсно задіває, що є дитина , якій треба виділяти гроші .Колишній мені вже як колишні все все розповідав ,куди тратить гроші він і його побратими 👍Вважаю що лікуватися треба тим, хто придумує як зробити так щоб діти від першого шлюбу отримували копійки ,а нинішні жінки айфони, машини і т.д. Розумію так що Ви дружина військового ? Він у розлученні і є діти від першого шлюбу ?
Прибираю щодня• 31 июля 2024
Ответ дляГолубка миру
У моего мужа нет ни бывших жён, ни алиментов, но я отвечу. Про что не знают нынешние жены? Про что я могу не знать, если зарплатная карта у меня и доступ к банкингу тоже? Жены коллег тоже имеют доступ к карте.
Ну значит Вам повезло , за Вас рада , меньше таких травмированных как я 🌸🙃
Прибираю щодня• 31 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Какие б..ди? Где? В окопе?)
Только тут читаю такие истории
Да представляете ,варианты всегда есть ) Понимаю что каждой женщине хочется верить в лучшее .Не спорю есть порядочные , любящие мужчины, считаю таким женщинам повезло.
Прибираю щодня• 31 июля 2024
Ответ дляГолубка миру
Прям кадры вторая с доступом к карте и банкингу😀😀😀два , три банка , один под официал, вторая для своих утех )
Голубка миру• 31 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Какая вторая? Зарплата приходит на карту банка, её можно перевести на карту другого банка. Но как это сделать незаметно?
Голубка миру• 31 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Я вам сочувствую, вам попался говнюк и говнюком его сделала не форма, оно такое и было. Надеюсь , что вам встретится человек, который сможет вернуть доверие к противоположному полу
Сонячний день• 31 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
І це пише жінка, мама???
Фууу, гидко...
Діти самі по собі не кормляться, одяг не підганяється, а завжди все треба.
Ах, да забула, для цього є хренова мама.
Фууу, гидко...
Каяспер• 31 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
И за них военные покупают всё, что нужно для фронта .
А бывшие женушки сидят на пособиях немецких , еще и кроме ЗП , на боевые рот открывают , капец наглость .
А коли хлопці хотіли розмножуватися, то вони чимсь дуиали? Покинуті мабть повнісеньке право на ці кошти
Ответ длясою не люблю
Ви маєте на увазі: стягнення аліментів з бойових?
І виплата аліментів тільки з зарплати військового.
Вважаю це правильним. Грошами за бойові завдання військовий повинен розпоряджатися самостійно. І сам визначати за що він ризикував життям.
а детей в семье заводить , це таке , так вышло ,,,
Добрая свекровь• 31 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
То нехай і час проводить з дитиною стільки - скільки й мама. Ну, щоб по чксному?
Тобто в окопі чи десь на полігоні дитина буде патрони підносити і буде проводити час стільки як з мамою...можна ще в атаку ходить. Люди вже геть подуріли з уявленнями про життя військових
Добрая свекровь• 31 июля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Мені цікаво, мама утримує тільки з зп чи з усього свого доходу ( премії і ТД) ? Чи ви думаєте якщо батько заробляє, то мають рахувати з частини його доходу? Жінки, куди ви катитесь. Це такаж дитина чоловіка як і жінки. Якщо у чоловіка підвищується дохід то й аліменти пропорційно збільшуються. Чи дитині не треба зовсім? А так щоб з голоду не вмерти
Цікаво, а якщо чоловік отримує 1 млн зп, чи власник заводів і бізнесів, то теж все навпіл? Ні, половину ніхто не дає дитині.
Добрая свекровь• 31 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Зовсім не як і мама. Мама поруч прив´язана до дитини, а він - вільна людина.
Військовий - вільна людина і під присягою, яка несе обов´язок захищати народ.
Відкрию вам правду навіть батьки-військові, які в сім´ї, не бачать своїх дітей. Мій чоловік приїзжає на 1 добу в місяць + 15 діб відпустки були в минулому році за 2022-2023. Хіба так живуть вільні люди?
неДодекаэдр• 01 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А до чого тут навпіл? Аліменти на 1 дитину 25%, а на 2 -33%
Золота орда• 01 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ось ви така цікава...ви ж теж мама, значить все, що стосується вашого сина теж є тільки вашою проблемою?Звучить жахливо, бо це не може бути так...
Так і мама з дитиною на руках має право отримувати від тата дитини на дитину кошти, бо це не її проблєма.Відразу приміряйте трохи на себе все.Допомагає.
неДодекаэдр• 01 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Це зараз вони стали військовими, а хто раніше заважав проводити час з дитиною? Поганому танцору заважає п´ята нога, знаєте таке? Так і тут
Зілля до весілля• 01 августа 2024
Багато хто на нинішніх дружин, мовляв, то все вони. Реальний випадок моєї знайомої. Її брат був на передовій з самого початку. Розлучений давно, дитина підліток. Колишня вийшла заміж і народила ще одну дитину. Брат знайомої аліменти платив налом, але ніколи не брав розписок.
Коли він потрапив на передову, колишня швиденько подала на аліменти і ще вказала, що він кілька років нічого не платив. В нього вираховували більше 25%. Думаєте, усі гроші йшли на його дитину? А ніфіга. Жила уся сім´я, включаюсь нового чоловіка, бо ніхто з них не працював. Для райцентру це немалі кошти.
Кнопкотиць• 01 августа 2024
Ответ дляКурочка
Так ,до трьох років мама має право бути по доляду за дитиною і не всі садочки беруть раніше. Навіть якщо розлучились батьки,мама з дитям до трьох років має право на утримання, законне між іншим. Що не так що зразу треба над цим сміятись і сарказм включати?
Який сарказм? Де ви його побачили?
Добрая свекровь• 03 августа 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Моїй дитині 10 років, із яких перші 4 роки батько її бачив тільки в відпустках, а сам знаходився в АТО. До 2 років дитина плакала, коли бачила ’невідому’ людину, бо забувала за довгий час відсутності. В країні війна триває не 2 роки, тому ваш допис про поганих танцорів дуже дивний.
неДодекаэдр• 04 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Це в вашій ситуації, а зазвичай до більшості чоловіків якраз про п´яту ногу