Чижик Пижик• 31 июля 2024
Петиція про відміну стягнення аліментів з війського
Наткнулась з ранку на таку цікаву петицію, про відмову стягувати аліменти з військово службовців, а саме зі 100 тисяч гривень.
Теперішні жінки колишніх вважають що 1/2 від 100 тисяч це дуууже багато для дитини, ураховуючи те що дитина росте та потреби також
Як вважаєте правильно це?
Ms. Анонимная• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Тобто ви вважаєте що це не доцільно?
І закон про стягнення аліментів трактований не правильно?
Аліменти не стягуються з нерегулярних виплат, до яких відносяться ’бойові’. Це прописано в законодавстві. І вже є судові рішення з цього питання, якими дії держвиконавців, які стягували аліменти з бойових, визнані неправомірними
Багиня• 31 июля 2024
С боевых-нет. Все, кого знаю, покупают себе что-то постоянно-шлемы, наколенники, защиту и т.д.
И_В_офигительных_штанах• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Аліменти то гроші на утримання дитини, а не свої сраки
Тому ні, куди хоче не може
А в реальности так, мамы тратят на себя.
Не все такие, конечно же. Но многие
Намакушка• 31 июля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Стягуються. Є відповідні розʼяснення, я як військовий фінансист доповідаю.
Чижик Пижик
• 31 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Точно, з 0 судитись то реально. І травмувати дитину оцими гойдалками.
У Полтаві воєнком подав до суду на зменшення аліментів, бо ...в дитини вітчим служить і отримує бойові, а у самого жінка ’пішла і сам опікується дитиною’. Платив до 10 тис і суд виграв. Херой
А чи не травмування дитини полишити її без батька, забороняти бачитися та розказувати яке він гімно?
Ms. Анонимная• 31 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Є відповідні судові рішення
Кофе в лобби• 31 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
А скільки таких колишніх дає змогу бачитись з дитиною? Скільки подали на розлучення, бо ’поки ти там треба любові і сексу’. Скільки не дає бабусі хоча б побачити дитину, бо ’в дитини нові тато і бабуся, хай до них звикає’.
Не треба грати в одні ворота, ситуації різні бувають.
Як оце не дає..бісить. сама найкраща маніпуляція. Передвйте посилкою сліпого татка та бабусі очі, щоб нарешті тих дітей і внуків побачили. Бо тільки стосується аліментів-всі раптово незрячими стають і страдальцями.
Не вмію заміряти• 31 июля 2024
Ответ длясою не люблю
Ось він і утримує. З зарплати. Як і мама дитини.
То пусть бы и физически как мама все делал, а не только платил
Хропочка з гривкою• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Тоді потрібно відмітити аліменти з військових, якщо так думати
У моего мужа нет ни бывшей жены, ни детей. Но я категорически против алиментов с боевых. Чисто по человечески я бывших понимаю: такие деньги вдруг свалились. Но для меня боевые - это боевые, я против удержания алиментов с этих выплат. Неправильно это.
Жінка з перцем• 31 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
Я Вам так скажу. Нормальні жінки ці бойові відкладають, тому що саме 100 тис - це окопний 0, з якого виводять або поранених, або в кого здоров´я геть зіпсулося. Після цього виводять поза штат і військовий отримує 600-800 грн. От тоді і лікують,утримують за ці відкладені бойові. Чи братиме у цьому учать колишня і дитина?
Це такий треш і жах з 600-800(((
Намакушка• 31 июля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Є відповідні судові рішення
Вони одиничні. У нас в частині немає подібної практики. Якщо хтось принесе судове рішення, то ок, а на загальних підставах з винагороди аліменти стягуються
SantaMonika• 31 июля 2024
Ответ дляРання пташка
Цікаво, а якщо чоловік калікою повернеться з фронту. Колишня буде піклуватися: мити, лікувати?
Чи її клопіт тільки гроші?
Вважаю, бойові виплати це особисті гроші чоловіка і тільки він вирішує куди їх витрачати.
Чи її клопіт тільки гроші?
Так же может уйти и теперешняя жена, сотни таких случаев
Ms. Анонимная• 31 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Як ви прокоментуєте це :
утримання аліментів провадиться з усіх видів грошового забезпечення, крім виплат, що не мають постійного характеру,
Кофе в лобби• 31 июля 2024
Ответ дляРання пташка
Чи її клопіт тільки гроші?
Колишнью клопіт це діти, не більше. Все остальне клопіт його нинішньої і його батьків.
Поки не було зсу діти і тих батьків і тих аліментів не бачили.
Твердая валюта• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Розкажіть як з 0 солдату в суд подавати. Або на реабілітації з полону,коли виведений поза штат і копійки, навіть до дому дорого їхати. Коли поза життя в країні вивели, а лікарі в Кончі Заспі довели до інвалідності. Різні ситуації є. Особливо коли другий чоловік при владі. Але в даній ситуації аліменти не рахували, гроші брали і у великих сумах, і коли мінімум без скандалу. Не робіть мам розведених квіточками чарівними. Різні є.
Чижик Пижик
• 31 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Мовчки брати і подавати
Не треба робити тут з них немощних
Є адвокати, юристи.
Тим баче то все безкоштовно, що відноситься до усунення побачення з дітьми або дитиною
Є електронний суд, вони їздять додому побачити свою нову родину та нових дітей
В той час коли перша дитина деяким нафіг і не потрібна
Той хто хоче, зробить. То всьо інше відмазки
Не треба робити тут з них немощних
Є адвокати, юристи.
Файно Замало• 31 июля 2024
Ответ дляРання пташка
Чи її клопіт тільки гроші?
А они про это думать не хотят. Тут чистое злорадство и месть - вот новая жена намучается! Так им и надо! Хотя вернётся он инвалидом и ни алиментов нормальных ни помощи, ещё и на совершеннолетнего ребёнка можно на алименты подать
Намакушка• 31 июля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Як ви прокоментуєте це :
Не мають постійного характеру ГДО, матеріалка, льотні , водолазні, за розмінування, допомога при звільнені. З бойових утримується, ще раз повторюю, є відповідні розʼяснення від департаменту фінансів міністерства оборони України. Щоб ви тут зараз не писали, чи то судові рішення, чи ваші тлумачення законодавства, практика така, що УТРИМУЮТЬСЯ з бойових. Більш того, виконавці служби це все дуже сильно контролюють, їм відправляються ежемісячні звіти, що бійцю нараховано , скільки утримано. Це дійсність.
Твердая валюта• 31 июля 2024
Ответ дляКофе в лобби
Ви адекватна? Аліменти отримують+перекази бабусі, беруть усе. Раз приїхала в лікарню перед камерами позувала, що батько-герой з дитиною і все. Двері квартири не відчиняють, влітку не кажуть місця перебування. Аліменти отримують, тут нема проблем і претензій до суми чи ще чогось. Дитину не дають побачити.
Намакушка• 31 июля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Як ви прокоментуєте це :
Бойові це складова грошового забезпечення. Більше мені немає чого вам сказати. Написала дуже розгорнуто
Твердая валюта• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Мовчки брати і подавати
Не треба робити тут з них немощних
Є адвокати, юристи.
Не треба робити тут з них немощних
Є адвокати, юристи.
То вашому не потрібна дитина. Є розумні адекватні чоловіки. Але для вас головне гроші, а не діти. Тьіу
Найщасливіша• 31 июля 2024
Капець який.
Аліменти взискуються з будь-якого доходу. З премій (я про цивільне життя), з виграшу в лотерею.
А тут чомусь давайте не будемо.
Можна ще створити петицію, щоб з посмертних виплат дітей від попередніх шлюбів викреслити. Давайте вже по повній сучитись.
Повний треш. Теперішні дружини, як завжди, вважають, що дітям чоловіка треба менше, ніж їхнім особистим.
Блін, яке ж дно.
А тут чомусь давайте не будемо.
Блін, яке ж дно.
Душа компанії• 31 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
я даже не знаю кто те сто получает - все намного меньше
Мой военный жмется 2000 гр , а сейчас не платит и ему насрать
Кофе в лобби• 31 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Аліменти це обов´язок вашого чоловіка-за якого Ви тут страдаєте (на форумі). Дитину з колишнью він робив без вас, то не хай розбираються. Аліменти не це оплата дитиною папиного бажання хочу бачити тут і зараз. Це харчування та одяг дитини а не хотєлки тата.
Кофе в лобби• 31 июля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ms. Анонимная• 31 июля 2024
Ответ дляНамакушка
А потім військові звертаються до суду, і суд вважає інакше. Це теж дійсність.
Чижик Пижик
• 31 июля 2024
Ответ дляЩебетушка
Не потрібно перекручувати. В мене є сусідка. Розлучились років 5 тому. Колишній чоловік завжди сплачував аліменти, забирав дитину до себе (в інше місто), за потреби вдягав до школи. Вона не зовсім благополучна, випиває. Він був в АТО, з першого дня війни призвали, розвідрота (весь час на нулі, крім часу проведеного в госпіталі). Спочатку аліменти були тільки з зарплати військового, потім перерахували і в нього виліз борг 380 тис. Зараз сплачує. Вона знайшла якогось співмешканця, ніде не працюють, живуть в своє задоволення, а хтось в цей час...Так що я не впевнена, що всі кошти ідуть і в інших виключно на дитину. Тому це питання треба вирішувати по справедливості. Можливо кошти з бойових треба перераховувати на рахунок дитини, з забороною користуватись до 18 років.
Так, я за це і писала
Що якщо йде відрахування у великих сумах то тільки на рахунок дитини до 18 років
Бо не всі, дааалеко не всі мами тратят їх на дитини
А якщо ще випивають як у вашому випадку, то і ходити далеко не потрібно куди мама тратить грошенята з новим хахалем
жінка незаміжня• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Виходить так
Що нова дитина буде утримуватись хай на ті 100 тис, якщо їх платят
А друга дитина лише від зп
Думаєте то чесно?
Чи у других дітей менші потреби?
Для таких випадків було би дуже доцільно якщо стягуються кошти с такої суми, то лише на рахунок дитини відкритий у банку
Так як не всі мами їх використовують за призначенням
А друга дитина лише від зп
Думаєте то чесно?
Чи у других дітей менші потреби?
А якщо він до лукарні попаде, ви будет сплачувати його лікування?