Чижик Пижик• 31 июля 2024
Петиція про відміну стягнення аліментів з війського
Наткнулась з ранку на таку цікаву петицію, про відмову стягувати аліменти з військово службовців, а саме зі 100 тисяч гривень.
Теперішні жінки колишніх вважають що 1/2 від 100 тисяч це дуууже багато для дитини, ураховуючи те що дитина росте та потреби також
Як вважаєте правильно це?
Пффф 100%• 31 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
То нехай і час проводить з дитиною стільки - скільки й мама. Ну, щоб по чксному?
А мама хай на фронті проводить час замість нього? Ну щоб по чесному.
І чи вкладе мама теж 50 тис, чи житиме на отримані разом зі своїм новим чоловіком і новими дітьми?
Джонсонюк• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Є і жінки які воюють на рівні з чоловіками
та в мире много чего есть, но мы же про конкретные ситуации. Мама пойдет воевать в обмен на ’боевые’ алименты?
Золота орда• 31 июля 2024
Ответ длясою не люблю
Окей. Тоді якщо мама на рівних з татом, то і в окопі вони повинні бути на рівних.
А то як розмова про мобілізацію жінок, так зразу дітьми прикриваються. А як хочеться грошей - то все порівну.
Це коли тато на рівних відригає вагітність та народить ціною власного здоров´я.От тоді все буде на рівних.
І так, власних дітей мають утримувати всі.
Курочка• 31 июля 2024
Просто якщо дивитись глобально - військовий чи ні - якщо народжувати як зараз всі захищають чоловіків - сугубо для себе, що чоловік має теоретично право розвернутись та піти, бо ’жінка хоче дітей і народжує в першу чергу собі’ - то нащо тоді взагалі виходити заміж якщо так? Я особисто дитину хотіла лише в шлюбі щоб був і мама і тато. Для себе родити не стала би в принципі. Так може бути все - ти можеш овдовіти, чоловік захворіти, залишитись без роботи, піти на фронт, .у Вас в шлюбі можуть не скластись стосунки і тоді краще розійтись щоб не тріпати нерви один одному і дитині. Але як дитину робили свідомо двоє - то вибачте несіть і обоє відповідальність за це,навіть якщо Ви більше не разом.
Я не беру до уваги випадки коли жінка в шлюбі народила без згоди чоловіка захотіла і все, тут коментарі зайві. Але якщо дитину хотіли двоє - то вибачте так званий тягар батьківства теж тягніть обоє, разом Ви чи ні. Якщо батько не може чи не хоче більше ту дитину бачити - то хоч свій обовязок по утриманню виконай,військовий ти чи ні.
Якщо ж жінка народжує для себе і готова до цього - то їй вистачить разу переспати чи декілька,і зникне. І чоловік не те що утримувати дитину не буде, а й знати що в нього та дитина є.
Пффф 100%• 31 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
А коли вона ригає, хто їх забезпечує?
Такі прям ніжні. Вагітність не хвороба.
В мене 2. Жодного разу не ригала, вела активне життя до пологів.
Такі прям ніжні. Вагітність не хвороба.
Любительница• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Напевно так думають теперішні жінки колишніх чоловіків
Які хочуть отримувати самі всі 100 тис, жаба то давить напевно)
Ну за вашою логікою можна підозрювати, що всі колишні дружини чекають, коли їх колишні чоловіки загинуть, щоб на дітей отримати гроші за загиблого.
Ви така колишня?
Бабулька• 31 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
Максимальная сумма алиментов в Украине 31 тысяча
Обнимашкина• 31 июля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Вот еще одна категория вырисовывается, кому война тоже мать родная.. Еще с времен АТО знаю такую разведенную пару, мама с началом АТО пошла в гору с ’новыми’ алиментами, так как муж бывший в штабе был. Такое ощущение, что мужики ловят женщин и заставляют рожать.
У меня знакомая смылась за границу, сын взрослый ( под 30 лет) в безопасном регионе. Отец остался сам под бомбами , пошёл добровольцем. С женой созванивались , говорит мы плохо жили, он мне не нужен, сын тоже его не звал к себе. А у того куча диагнозов, погиб через пару месяцев . Но выплаты понадобились сразу всем, и жена прискакала, а то все боялась ехать в Украину.
Курочка• 31 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
То не вина мами що колишній чи нинішній на фронті. Якщо по закону почнуть мобілізувати жінок і придумають механізми що робити з дітьми - то піде і мама. І так само буде повинна платити хоча б кошти якщо не може бути з дитиною навіть якщо воює. І не всі далеко будуть жити за ці кошти з новим чоловіком та дітьми. Більшість матерів все ж нормальні і про дітей думають а не свої забаганки та гормони. Багато хто заміж просто не виходять. Та й одиноке материнство хай навіть після шлюбу - досить важка річ щоб знову йти заміж, народжувати і ризикувати залишитись однією ще плюс з однією дитиною до тієї що є.
Золота орда• 31 июля 2024
Ответ дляТихоЯ
Я Вам так скажу. Нормальні жінки ці бойові відкладають, тому що саме 100 тис - це окопний 0, з якого виводять або поранених, або в кого здоров´я геть зіпсулося. Після цього виводять поза штат і військовий отримує 600-800 грн. От тоді і лікують,утримують за ці відкладені бойові. Чи братиме у цьому учать колишня і дитина?
Дитина має підти на роботу і утримувати тата, років в три, так?
Золота орда• 31 июля 2024
Ответ дляФайно Замало
Что-то коментарии этому противоречат. Того папу в армии нужно и желательно без трусов оставить, постоянно попрекая что он ещё и с ребёнком время 50на 50 не проводит и из садика не забирает. Так что бывшим жёнам абсолютно все равно что отец их ребёнка на фронте, что ему приходится покупать туда все, чтоб выжил и деньги на реабилитацию тоже нужны т к попробуй списаться. Но ничего, главное чтоб давал по максимуму, а умрёт так даже лучше - пенсия по потере кормильца и за компенсацию можно побороться
Это смотря на то, как папа вел себя до армии и до развода.Может после такого брака жене и ребенку тоде нужна реабилитация.Все разные.
Курочка• 31 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Так з цією війною знову перекос пішов у виправданні чоловіків і жінка сама народжувала сама винна. Так мама теж має утримувати дитину, працювати і все інше. Але раз воєю то вже діти можуть харчуватись повітрям і колишня повинна мати совість і не просити - то це вже занадто. Хай тоді і нинішня не просить,якщо вже так справедливості хочеться. А то скоро і діти мають утримувати тата піти бо він же на фронті. І колишня платити по тій же причині,чесне слово. Бойові є бойові. Але з зарплати хоч утримуй власну ж дитину
Масяня Я• 31 июля 2024
Это деньги военного , заработанные потом и кровью ,а иногда и жизнью.
Отстаньте от военных .
Женщина может и сама прокормить своего ребёнка .
Отстаньте от военных .
Кнопкотиць• 31 июля 2024
Ответ дляПушка заряджена
Для этого и нужны нормальные ювенальные службы с проверками.
Но лишать первых детей поддержки от боевых зарплат - нонсенс. Нынешних жен тоже стоит тогда проверять, на что эти 100000 идут.
Ви така наївна, їй-богу. Де ті ювенальні служби, га? Ви хоч одну бачили? І нє, в даній ситуації це друга його дитина. З першим все ок, батько йому сам грошей дає, і мама там нормальна.
Файно Замало• 31 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Её в браке контузило или ногу оторвало?
Масяня Я• 31 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Женщины себе рожают .
Как одурманенные ,ведь подруга Маша уже родила ,надо и мне срочно , хоть от любого Васи .
А потом ноют .
Золота орда• 31 июля 2024
Ответ дляПушка заряджена
Именно нормальные.А их много?
Вот пример брата двоюродного. С первой женой и ее сыном мы общаемся до сих пор. Племянника очень люблю как родного и рада, что растет отличный и самостоятельный парень.
Вторую даму привез, когда вернулся из АТО-ООС из донецкого региона. Оправдывался, что просто не хочет быть один после развода, жену вернуть не удается никак, но семьи с новой не будет, я еще говорила, что так непорядочно с его стороны. Барышня беременеет очень быстро и приезжает в Киев группа поддержки в лице ее родственников с ее родины, и потребовали женитьбы с немедленной пропиской с угрозами. Уже малой их 7 лет, жена не работала и работать не собирается, малая в садике, мама отдыхает и собой занимается. Ничем ему не помогает, не откладывает, истерит, требует новую квартиру и машину - это мне моя тетка рассказывала. У него уже три контузии и ранение было, а жена спокойно ездит отдыхать за границу даже сама за его деньги, малую маме оставляет. И очень рада, что ей как жене УБД и ее дочке полагается много чего, включая и оплату коммунальных, бесплатно садик, высшее и много чего, включая деньги за смерть, а вот сыну первому как совершенолетнему - вряд ли, что она уже посчитала и давит на свекровь, чтоб и та не претендовала, если что. Моя тетка - в шоке. Да, невестка первая тоже гордячная как и я, на алименты не подавала, но брат старался хоть как-то помогать с отдыхом сыну в спортивные лагеря, пока его нынешняя не стала закатывать истерики, и последнее, что было подарено от него моему племяннику - ноут на 16-летие до полномасштабной войны. С боевых и что там еще полагается малому ни копейки не дал за два года. Стал вспоминать о сыне, когда кто-то гибнет из побратимов, просит в случае чего сестренку ж не оставить ( при этом мать девочки не хочет общения с братом особо, точнее вообще не хочет), а потом снова исчезает и не звонит и не пишет. Малой его любит и не считает, что отец ему обязан помогать, с сестрой готов общаться и поддержать как папа попросил. А, еще момент. Квартира, в которой нынешняя живет, покупалась при бывшей жене. И мне лично брат говорил, что она только для сына, даже, когда родилась дочка от нынешней. Сын претендовать однозначно сам не будет, стремится сам зарабатывать и учиться, а исходя из всех раскладов, нынешняя трупом ляжет, но не отдаст ничего первому сыну.
Вспоминаю, как малой с отцом встречался и тот накупил продуктов в ту семью, хотя был в ссоре и жил у моей тетки. Хоть бы стакан ягод сыну купил. Они как раз ко мне заехали, я племяннику подарки вручила, а брат попросил емкости пересыпать ягоды, а то примялись в пакете. Вывела его и отругала, что как ты так можешь. Он мне: так он же не маленький и та мне список дала, что купить.
Так что есть нормальные нынешние - честь им и хвала, но пока таких не вижу вокруг сильно.
Его кто-то заставлял с таким чучелов в кровать идти, в Киев везти и не предохраняттся?
Луноликая Вика• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я зараз кажу не за гроші, а за побачення з дитиною
Заждіть, коли в линити є батько він повинен утримувати дитину, не хоче, нехай пише відмову і питання вирішено. Бо утримувати я не буду, а як якийсь дозвіл треба так і батько потрібен, а батько і того дозволу не надає. Як в таких випадках?
Ти або батько і бачишся з дитиною або ні
Автор а можете надати посилання на саму петицію, що тут обговорюєте. Вона насправді є?
Мстящий за Зайца• 31 июля 2024
Шо за дичь. А если военный, то ребенка содержать не нужно? Хотя у нормальных мужчин не возникнет таких вопросов вообще.
А нынешние жены, которые топят, не боятся, что они тоже со своими детьми станут бывшими?
Курочка• 31 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Так ответ же в Вашем посте. Почему так. Плохо жили. А не получить выплаты имея законное основание их получить - это надо быть дурой. Тем более пошел добровольцем. Мог бы остаться дома и продолжать жить с женой дальше или без нее спокойно.
Масяня Я• 31 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
А как доют тех военных .
У меня на работе ,есть такая дамочка .
Так и говорит не стесняется ,мне надо дочку кормить ,поднимать .
Он деньги присылает ,она покупает себе и дочке золото , технику ,наплакалась на машину ,на работу неудобно ездить автобусом .
Он ей права отплатил ,машинку купил .
Уже подбивает его, надо жильё покупать .
Он на нуле .
Не знаю как там будет ,у меня всё это останется .
Жалко его капец ,он видно любит сильно , всё для неё 2 года вместе .Он 3 контуженный , несколько ранений,3 операции .
Бабы у нас мрази ещё те .
У меня на работе ,есть такая дамочка .
Он ей права отплатил ,машинку купил .
Он на нуле .
Бабы у нас мрази ещё те .
Золота орда• 31 июля 2024
Ответ дляПффф 100%
А коли вона ригає, хто їх забезпечує?
Такі прям ніжні. Вагітність не хвороба.
І я не ригала.В світі 8 мільярдів людей, мінімум 4 з них жінки, вважаєте у всіх вагітність пройшла як у вас?
Питання не в ніжності, а у кожного своє здоров´я і для мене моє важливіше за будь-чиє.Якщо мені погано, то мені амбівалентно, що комусь чудово зараз.
Золота орда• 31 июля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ніхто ніколи не відмовиться від грошей,якщо вони йому даються.Це логічно.І факт того, що вона дружина і є син є достанім для їх отримання А кому потрібно їх віддати?Сусідам?Вам?
Курочка• 31 июля 2024
Ответ дляМасяня Я
Женщины себе рожают .
А потом ноют .
Если бы себе - то тогда предварительно никто бы не выходил замуж или не дожимали бы пузом некоторые женщины. Мало кто готов рожать если все сама. В норме для женщины нужна поддержка хоть первые пару лет. Да и сколько случаев что муж женится и почти сразу требует ребенка, максимум оттягивают пока квартиру-машину не заработали еще. А если женщина прямо скажет что в браке детей не планирует, так мужчина первый же и уйдет часто. А как барахтаться с детьми потом то женщина сама должна? Обычно в принципе так и выходит, так папа пусть хоть денег дает положенную сумму.
Колдунья-вещунья• 31 июля 2024
это в какой вселенной алименты составляют 50 процентов? дуры какието петицию составляли
Золота орда• 31 июля 2024
Ответ дляФайно Замало
Её в браке контузило или ногу оторвало?
Милоионы женщин бьют в браке, даже убивают, калечат, насилуют.И делает это ’ любимый’ муж, особенно тогда, когда у нее младенец и некуда деться.В армию добровольно(не насильно, а те что именно сами) идут люди с определенным складом характера....
Колдунья-вещунья• 31 июля 2024
Ответ длясою не люблю
Ви маєте на увазі: стягнення аліментів з бойових?
І виплата аліментів тільки з зарплати військового.
Вважаю це правильним. Грошами за бойові завдання військовий повинен розпоряджатися самостійно. І сам визначати за що він ризикував життям.
нехер было рожать детей чтобы их обделять
оплата детскиз по ребностей это первоочередная обязанность родителя
Кнопкотиць• 31 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це ви, походу, з паралельної. Якщо дитині до 3 років то 25% на дитину, 25% на маму, бо вона ’па уходу за рібьонком’.
Курочка• 31 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Это только если ребенок на инвалидности и при этом жена не может работать. И то не во всех случаях. Если ребенок здоров - то 25 процентов. Если же детей трое пять или десять - все равно, пятдесят процентов и не больше. Что тоже справедливо. Один-два ребенка - пятдесят процентов от зарплаты хоть военного хоть нет - никак не будет, это уже от троих детей.