НашлаПерепискуМужа• 31 июля 2024
Як самостійно зняти гель лак?
і не пошкодити нігтя?
Яжбоматуся• 31 июля 2024
Купити пилку на 180 гріт, спилять блиск, взять спонжик намочить рідиною для зняття лака, замотать в фольгу, витримати, поки не почне злазить покриття, хвилин 10. Потім паличкою апельсиновою обережно зняти покриття. Абок упити спец рідину для гель лаку. Або піти до манікюрши і вона вам спиляє фрезером. Є ролики на ютубі і тік тоці.
Весела моль• 31 июля 2024
Рідина для зняття лаку, якщо нема спеціальної. В лампу під фольгу і зняти
ХаДиДиШь• 31 июля 2024
Ответ дляВесела моль
В яку лампу?
Ранковий базар• 31 июля 2024
Ответ дляВесела моль
А в лампу зачем?