Грамотний хвіст• 31 июля 2024
Бути лікарем чи психологом?
Як на вашу думка, робота яка буде краще для людини у цілому, фінансово та емоційно.
Дитина схильна до психології, вивчає різні цікавинки про мозок людини, наукові підходи, психологічні травми, реабілітації.
Пропоную йти на медичний, але хоче саме на клінічну психологію, але це розподіл після бакалавру, а одразу буде загальна психологія.
Каже, що хоче бути психологом, не психіатром
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 июля 2024
одно дело изучать, а другое дело говорить с напрягающими психами
Тишком нишком• 31 июля 2024
психологом пользуются только недалекие люди
для всех остальных существует психотерапевт
Шумелка Мышь• 31 июля 2024
ну якщо вона так вирішила, та напевне їй краще бути саме психологом. Психіатр лікує у першу чергу фармою, мабуть дитину це не приваблює, а приваблює саме психологічна допомога.
Грамотний хвіст
• 31 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
так психотерапевт це просто ланка вище, на неї йдуть вчитися після базової медичної,або психологічної, а не замість
Бутерброд и я• 31 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
Від зарозумілості і бажання принижувати інших, на жаль, не допомагає....
Тюрюнь_Тюнь• 31 июля 2024
К психологам сейчас отношение как к инфоциганам, ибо развелось их дофига, а профессионалов - реально единицы.
Лично я бы не пошла на приём к психологу, который закончил МАУП или Драгоманова.
Пошла бы только к психологу, который закончил медвуз.
Бутерброд и я• 31 июля 2024
Клінічна психологія дуже хороша тема.
От зараз шукаю клінічного психолога дочці 16 років з ОКР, вибір зовсім неширокий.
Пес Патрон• 31 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
в смысле недалекие? разобрать конфликт в семье или личностный как раз хороший психолог и может.
Україна наше все• 31 июля 2024
Працюю психологом багато років.Люблю свою роботу,але це тяжка праця і клієнти з´являються не одразу.
Щоб добре заробляти,треба багато працювати над собою в т.ч+ семінари,практикуми,часто за свій рахунок і не дешево.Не заради чергового ’сертифікату’ ,а для нових знань і практик.
Колись закінчувала педуніверситет,спеціальність ’Психологія’,практичний психолог.
Думаю,в мед все-таки більше лікар,психотерапевт.
Я би радила в мед - диплом лікаря дозволить працювати і лікарем,і психологом.
Пес Патрон• 31 июля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Это все фигня, что закончил. Главное какой человек. Бывает так, что человек без всякого профильного образования так поддержит, что и психологов не нужно. Таким людям и Драгоманова было бы достаточно для практики.
Грамотний хвіст
• 31 июля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
я теж так думала і можливо думаю
але є нюанси, в мед вузах велике навантаження не по темі і досить радянське навчання, як і викладачі, велика корупція
по типу з медичного - психологом не станеш, тільки окремо ще вуз закінчувати, або медична психологія, можливо цікавий напрямок
Розглядали, що зараз паралельно можно отримувати навчання практичні, супервізій, вже працювати, напевно з мед так не вийде
Морожена_курка• 31 июля 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Краще бути онкологом гінекологом! Або ж лікар акушер -гінеколог!
Або стоматолог🤣 це ж зовсім поруч з психологом
Тишком нишком• 31 июля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
сама себе прекрасная• 31 июля 2024
Воинский учёт не смущает? И в перспективе отправка на фронт?
Лепешечка• 31 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
У которых дурные деньги, на которые психолог съездит на Мальдивы
Шумелка Мышь• 31 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
у психологов его нет на данный момент
Сунуся в чужі справи• 31 июля 2024
Я бы сейчас пошла на психолога детского и/или логопед-дефектолог.
Взрослые - темный и дремучий лес.
С ними, мне кажется, сложнее, своя психика пострадает тоже
Взрослые - темный и дремучий лес.
сама себе прекрасная• 31 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
у психологов его нет на данный момент
А у врачей есть.