сЛАдКОежКА• 31 июля 2024
електронний термометр
В інструкціі моєго термометра написано: Час вимірювання: 10 секунд - орально, ректально;
1 хвилина - аксилярно (під пахвою)
Наприклад міряю під пахвою 1 хв показує 36,8
Але якщо потримати 5 хвилин або до того моменту поки перестає рухатись динаміка, то набігає всі 37,3-37,5
То ж яка насправді температура?
Як правильно отримати данні? Бо я не можу зрозуміти мені бити тривогу чи ні
1 хвилина - аксилярно (під пахвою)
То ж яка насправді температура?
Оновлена версія• 31 июля 2024
В мене є електронний від відомої фірми, і ртутний.
Показують абсолютно однаково, скільки б ти не тримав.
Електронний дає сигнал, коли температура визначена.
Скористайтесь ртутним і порівняйте.
сЛАдКОежКА
• 31 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Скористайтесь ртутним і порівняйте.
Скільки ртутний треба тримати?
Оновлена версія• 31 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Скільки ртутний треба тримати?
Поки не перестане рости температура.
Яжбоматуся• 31 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Скористайтесь ртутним і порівняйте.
Какой у вас электронный?
Оновлена версія• 31 июля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Какой у вас электронный?
Omron
Модель не згадаю, не вдома. І ще німецький є, в клініці подарували. Теж дуже добре показує. Не знаю що за фірма, на ньому вибита назва клініки.
Точная копия плова• 31 июля 2024
Я после того как термометр пропищит, смотрю температуру через три минуты, если она не высокая, то показывает 36.6, на ртутном проверяла, держала 10 минут, также 36.6. Когда покупала электронный термометр, фармацевт мне сказала, что могут быть погрешности.
Точная копия плова• 31 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Скільки ртутний треба тримати?
10 минут, вполне нормально, чтобы определить наверняка, есть температура или нет.
Яжбоматуся• 31 июля 2024
Ответ дляОновлена версія
Omron
Прям так и подарят там. Стащила небось)
Грушки-яблочки• 31 июля 2024
У меня электронные gamma и microlife. У обоих в инструкции написано, что звуковой сигнал означает, что скорость изменения температуры стала ниже, чем 0.1° за 16с. А мерять надо 7-10 мин под мышкой. Совпадает полностью с ртутным. Но у меня не новые электронные. Может, щас уже прогрессивнее они
Оновлена версія• 31 июля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Прям так и подарят там. Стащила небось)
Ага. Я там стільки грошей залишила, що можна вагон їх купити було. В кожного був свій новий індивідуальний в палаті. Виписуєшся-забираєш собі якщо хочеш. Так само як і дещо інше.