Говорю відверто• 01 августа 2024
Натуральний дезодорант.
Дівчата, вітаю.
Я вибачаюсь, цей дезодорант, перед використанням, потрібно замочити?
Щось я відстала від життя)
Говорю відверто
• 01 августа 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Сколько стоит такой?
Я пів року тому купляла в Єві по акції, здається 50 грн був.
І стоїть він, не використовую його. Думаю, він не ’працює’. ))))
Пишущаяся• 01 августа 2024
У меня такой, только фирма другая, мочу по два -три раза, пока мажу. Без запаха, вроде запах пота уменьшает, но не слишком хорошо.
Сяду на шию, дорого!• 01 августа 2024
Я его не мочу, а протираю влажные подмышки сразу после душа. На мне он таким способом работает лучше, чем сухие подмышки тереть влажным камнем.