Моя улюблена страшко• 01 августа 2024
Сколько ноет место разреза после удаления аппендицита?
Обычная операция , не лапароскоп. Прошло 10 дней а разрез ноет и болит
Юпитерная• 01 августа 2024
Зазвичай потрібно хоча б 14 днів для загоєння рани. Не терпіть біль, пийте ліки від болю.
Видящие_помогите• 01 августа 2024
Так там же не разрез а три прокола сейчас. Кто вас так покромсал в наше время?
Моя улюблена страшко
• 01 августа 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Это мужа , сказали острый аппендицит и резали так … операция длилась 1,40 . У сына - 25 мин …
Тріль!• 01 августа 2024
В мене довго боліло, думаю декілька місяців. Але мене розкромсали як при кесаревому розтині, бо був перитоніт і думали, що щось по гінекології
Все буде Україна• 01 августа 2024
Може, ускладнення було?
Бо у мене після КР шов 10 см довжиною не болів вже на 4 день.
Чи то мені не до нього було...