Бджолина королева• 01 августа 2024

Чому не вдається завагітніти ?

Я у розпачі . Я здорова , він здоровий , а вагітність не наступає .
Я вітаміни , і аналізи , діагностики , труби і все. 5 років немає результату .
Можливо дайте свою пораду або секрет .
автор Бджолина королева • 01 августа 2024
Відпустити ситуацію *порада*- то вона була відпущена перші 3,5 роки . А зараз мені 36 і я починаю напрягатися

ЦібаФу• 01 августа 2024
В каждой конкретной ситуации разные причины
Ручки-Крючки• 01 августа 2024
Колись читала тут про вишивку картини, писали дівчата, що їм допомогло
мистерЛяпсус• 01 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Аборт делали ?
мистерЛяпсус• 01 августа 2024
Пролактин проверяли?
Ответ длямистерЛяпсус
Пролактин проверяли?
Так , все ідеально
Губи з філером• 01 августа 2024
раз не можете, значит не все так здоровы. Обследуйтесь дальше, меняйте врача

Лукава Кішка• 01 августа 2024
Сколько лет вам и ему?
Антимюллеров гормон сдавали?
мистерЛяпсус• 01 августа 2024
Может не попадаете в овуляцию?
Ответ дляЛукава Кішка
Сколько лет вам и ему?
Антимюллеров гормон сдавали?
36, так , все супер . Як для 36 років то взагалі ідеально
Сапай вазони• 01 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Я первого родила в 39, второго в 41))

До того больше 15 лет секса без предохранения с тремя партнерами.
Ну не вместе. А последовательно.
Первый муж, с 25 до 30, любовник с 28 до 33. И третий мужчина с 33 до 39
Даже думала, что не будет детей у меня.
Губи з філером• 01 августа 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Может не попадаете в овуляцию?
за 5 лет не попали?
ФрекенБок• 01 августа 2024
Не могла забеременеть все по анализам ок у меня и у мужа было , врач предложил сделать диагностическую лапароскопию ничего не нашли и беременность наступила в следующем цикле , все последующие беременности были с первой попытки
Ответ дляФрекенБок
Спасибо . Тоже последний врач советует лапкроскопию
Ответ дляЛукава Кішка
Сколько лет вам и ему?
Антимюллеров гормон сдавали?
36 и 43
Сапай вазони• 01 августа 2024
Ответ дляФрекенБок
Кстати, у меня аналогично.
’врач предложил сделать диагностическую лапароскопию’
И сразу после нее ребенок, хотя говорили, предохранятся только в презервативе и так далее. Я даже не поняла как забеременела. В какой момент, но именно после нее. И вторая тоже с первого раза потом.
Ответ длямистерЛяпсус
Аборт делали ?
Ніколи
Топтунша• 01 августа 2024
Пробовали разные позы? Мне помогло банальное-приподнять таз после полового акта и полежать так немного. В этот же месяц забеременела. До этого не получалось пол года.
ЧупакабраЗеБест• 01 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
вам надо на море, желательно Ебипетское. не шучу.

Всіх підсаджую• 01 августа 2024
Покажіть його спермограму(без шапки, де видно лабораторію і дані), тільки ту частину де його показники
Всіх підсаджую• 01 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
В якому ви місті?
В Київ до лікаря готові їхати?
Лупаю цю скелю• 01 августа 2024
Пока АМГ ок, может ЭКО? Я серьёзно, он быстро падает с каждым годом. Эмбрионы заморозьте
Проверьте кровь, свёртываемость.
Если есть лишний вес, дефицит витаминов и микроэлементов, железа тоже может не наступать.
Щитовидки в порядке?
Соображалочка• 01 августа 2024
читала дівчат, що середовище піхви може бути причиною (є спеціальні гелі), дефіцити вітамінів, мікроелементів поповнити і ось на такій ’елементарщин’і вагітності не було
Губи з філером• 01 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
В якому ви місті?
В Київ до лікаря готові їхати?
посоветуйте в Киеве врача
Ответ дляВсіх підсаджую
В якому ви місті?
В Київ до лікаря готові їхати?
Так
Ответ дляСоображалочка
Пили пів року дорогущі вітаміни . Не допомогло . Пʼємо далі , але вже інші
Lesik_2013• 01 августа 2024
Здайте аналізи на вітаміни. Особливо віт Д - він покращує якість яйцеклітин і спермиків. Підніміть показник віт Д в організмі, він практично у всіх занижений. Я пила великими дозами, також курсами пила квінофолік, нормоцикл і завагітніла. Так мені вже було 42, майже 43. І ще йод і селен, магній. Це важливі мікроелементи для вагітності.

Вітаміни мають значення. Але терапевт мені рекомендувала не пити все в купі полівітамінами, а окремими вітамінами. Ще Пелвідол пила.
Ответ дляLesik_2013

Як раз це і почала пити , дякую
Телепузик• 01 августа 2024
Делать диагностическую лапароскопию с гистероскопией, если через полгода не забеременеете, то бежать срочно на ЭКО.
Маргарита sh• 01 августа 2024
Психология тоже имеет огромные значение …я желаю вам удачи !!!! Пусть скорее завиднеются // на тесте 🙏🏻