Шопингмонстр• Изменено 01 августа 2024

Є «подруга» яка постійно в гості їде і алкоголь везе, на всіх фотках вона

Вона з келихом
Якщо поїхала кудись - келих в руці має бути обовʼязково
Психолог вона
Лізе куди не треба, повчає як жити. Сімʼї немає, дітей немає.. Зато як будувати відносити навчає

Питання - це вона алкоголік скритий чи як? Любить коктейлі , 2 рази в тиждень стабільно собі калатає коктелі
Леннон_Жив!• 01 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Не можу згадати відомого американця, який палив, як танк, пив і помер під сто років, людина жила у своє задоволення.
Це про мого дідуся .
Пив , курив , мав одну кохану жінку , гарно заробляв , дбав про свою родину як ніхто інший , все робив заради своєї жінки і дітей .
Помер у 96.
Можливо й довше прожив , але не захотів останній рік відмовляти собі у жареній картоплі , шашличку і чарочки .

Фіфачка• 01 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
А я не можe не згадати пацієнтку, яка тиждень тому вмерла від цирозу печінки. Їй було 36. Ви готові зіграти в рулетку до якої категорії відноситесь саме Ви: до тих хто буде жити довго чи ні?
Цироз може бути не твільки від алкоголю, ви , як лікар маєте то знати, він буває різної етіалогії: Алкогольний. ...
Обмінно-аліментарний (за ожиріння, цукрового діабету та ін.).
Вірусасоційований.
Лікарський.
Природжений.
Застійний (внаслідок недостатності кровообігу за різних захворювань серцево-судинної системи – кардіальний цироз).
Неясної етіології.
Виправлялочка• 01 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
А что она пила?Водку?
Зупка_цем• 01 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Для всех, кто бьет себя в Хрудь) что они не алкоголики, пьющие каждый день) проведите эксперимент - месяц без алкоголя?
Они напишут что могут. Просто не хотят
ElenaElenovna• 01 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Нос как у алкаша(
Так у меня такой нос широкий, всю жизнь) я ж говорю, не красавица
Ух яка ж Я• 01 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
А что она пила?Водку?
Пару бокалов вина каждый день с 20 лет
Фіфачка• 01 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
И лет через десять прийдете ко мне на прием с цирозом печени. Знаете сколько я на таких насмотрелась за 25 лет врачебной практики: ну я же только пару бокалов вина в день, откуда? Я же не запойній алкоголик... Ага
Ви такий лікар, як я балерина, лікар не напише на рашисткькій цироз, бо пишеться цирроз... проспіться і не лікуйте тут інших, дохтуриця
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляElenaElenovna
Я каждый день калатаю коктейли, от двух до 6 шести
Сейчас автор вас предаст анафеме.
Фиктивная• 01 августа 2024
Ответ дляРаздражевская
Вы бест оф зе бест! Лечу к вам!
Не забудьте мартишку и красное полусухое😌

Фиктивная• 01 августа 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Третий нада? Третий не лишний, третий запасной! Бегу к вам, подружки! Не улетайте без меня!
С вас колбаса сыр и орешки😎
Emm11117• 01 августа 2024
Може побувала десь в Англії біженкою)
vikohka• 01 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Вы все правильно говорите.

П с Ни один алкоголик не скажет, что он алкоголик.
скажeт. коллeга говорит, что она алкоголичка, сама дажe к наркологу xодила, нарколог ничeм нe помог.
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляElenaElenovna
Если что, вот мое фото) не красавица но и выгляжу более менее нормально
Всё. Сейчас высокий Суд Морали Советчицы вас проклянёт!
p.S. в прошлую субботу мы с подругой в одном киевском ресторанчике вдвоём убрали ’апероль-башню’ из 9 коктейлей. я теперь в ужасе думаю: а что, если за соседним столиком сидела какая-то советчица?
Фіфачка• 01 августа 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це про мого дідуся .
Помер у 96.
ОО. згадала Черчилль
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Вы очень некомпетентный врач. Если врач вообще. Целые регионы на юге Европы употребляют вино на ежедневной основе. При этом, дети там пьют вино, разбавленное водой, лет с 12-14. И именно в этих регионах ходит одна из самых здоровых диет в мире. Знаете, какая?
Княгиня пітьми• 01 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
У вас случайно не осталось фото) я видела эти башни в инстаграмме 😂
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Нет. Во-первых, у нас трясутся руки. Во-вторых, мы давно пропили телефоны. Ну, как настоящие алкаши.
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Ой ржу . А сильно он алкогольный? Не могу вспомнить ощущений, когда пробовала его. Помню только, что сладкий довольно)
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 августа 2024
Ответ дляФиктивная
С вас колбаса сыр и орешки😎
Не-не-не. С меня кастрУля пюре и поддон с котлетками. Уж больно тут алкоголизмом в теме напугали. Будем закусывать крепенько, дай бог минует нас недуг.))

Лепетун• 01 августа 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Да обосрите же эту подругу, Вам что, жалко?!
как я люблю советчицу
Emm11117• 01 августа 2024
А по темі: в мене теж така була, і я навіть її любила як подругу, але минули роки і вже трохи в мене розуму в голові появилось, мене тусовки нічні з алкоголем перестали влаштовувати, бо є робота і вже хочеться скоріше на каву зустрітись вдень чи ввечері, але людина народила дітей і розуму взагалі не прибавилось, шукає до кого можна з ночівлею і алко влізти на всю ніч. Один раз зустрілись, я сказала давай без алкоголю, то в кінці вона мене все-таки привела в пивний магазин, аргументуючи тим, що їсти вона хоче)))) але там вже і психіатрія в легкій формі точно є. Ваша хоч працює, а ця влаштується на місяць і вже звільняється, кожного разу знаходяться якісь непереборні обставини і причини. Попрощались)
Фиктивная• 01 августа 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Блин))) экран слюной заляпала,тащите все 🥹🥹🥹
Emm11117• 01 августа 2024
Автор, а ваша на інтимі не помішана?
МояХатаЗкраю• 01 августа 2024
Ответ дляElenaElenovna
І я, а ще пиво буває
Ksenia2291• 01 августа 2024
Ответ дляElenaElenovna
Да
О, сестра) Я, правда, не каждый день, но частенько. Вот сейчас, например
Ksenia2291• 01 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Зачем?
Зайченя• 01 августа 2024
Ответ дляKsenia2291
Зачем?
Чтобы местные дамы поправили белое пальто и корону
АсобеннАя• 01 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Я врач - я должна быть занудой. Если человек сознательно себя гробит- это его решение. Но заметьте, никто не называет себя алкоголиком, хоть это и не страшно. Все начинают искать отмазки- я не напиваюсь, я по чуть чуть, я хожу на работу и т.д.
В смысле - гробит? Если б не виски и просеко я хз как вообще всё это вывезти
Emm11117• 01 августа 2024
Ответ дляЗубная фея
Людина здатна виправдати алкоголізм чим завгодно, ледь не відкриттям чакр і третього ока) просто пили вино з древнього Рима бо воно, на відміну від води, було безпечне, а вода з вірусами, бактеріями, паличками, так до сьогодні це збереглось бо люди хочуть прибухнуть, користь від вина менше ніж від хороших вітамін чи здорового способу життя, а головніше - від відсутності стресів.
АсобеннАя• 01 августа 2024
Ответ дляФиктивная
Автор , дайте контакты подруги , мне пить не с кем 🙏
Пачиму ?))