Шопингмонстр• Изменено 01 августа 2024
Є «подруга» яка постійно в гості їде і алкоголь везе, на всіх фотках вона
Вона з келихом
Якщо поїхала кудись - келих в руці має бути обовʼязково
Психолог вона
Лізе куди не треба, повчає як жити. Сімʼї немає, дітей немає.. Зато як будувати відносити навчає
Питання - це вона алкоголік скритий чи як? Любить коктейлі , 2 рази в тиждень стабільно собі калатає коктелі
Психолог вона
Галя-краля• 01 августа 2024
Ответ дляШопингмонстр
Так я з радістю
Але вона мені постійно дзвонить і набивається в гості
Откажите
Зубная фея• 01 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Людина здатна виправдати алкоголізм чим завгодно, ледь не відкриттям чакр і третього ока) просто пили вино з древнього Рима бо воно, на відміну від води, було безпечне, а вода з вірусами, бактеріями, паличками, так до сьогодні це збереглось бо люди хочуть прибухнуть, користь від вина менше ніж від хороших вітамін чи здорового способу життя, а головніше - від відсутності стресів.
Луноликая Вика• 01 августа 2024
Ответ дляEmm11117
А по темі: в мене теж така була, і я навіть її любила як подругу, але минули роки і вже трохи в мене розуму в голові появилось, мене тусовки нічні з алкоголем перестали влаштовувати, бо є робота і вже хочеться скоріше на каву зустрітись вдень чи ввечері, але людина народила дітей і розуму взагалі не прибавилось, шукає до кого можна з ночівлею і алко влізти на всю ніч. Один раз зустрілись, я сказала давай без алкоголю, то в кінці вона мене все-таки привела в пивний магазин, аргументуючи тим, що їсти вона хоче)))) але там вже і психіатрія в легкій формі точно є. Ваша хоч працює, а ця влаштується на місяць і вже звільняється, кожного разу знаходяться якісь непереборні обставини і причини. Попрощались)
Ви наче про мою подругу розповіли)))
ФсеСама• 01 августа 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це про мого дідуся .
Пив , курив , мав одну кохану жінку , гарно заробляв , дбав про свою родину як ніхто інший , все робив заради своєї жінки і дітей .
Помер у 96.
Можливо й довше прожив , але не захотів останній рік відмовляти собі у жареній картоплі , шашличку і чарочки .
Помер у 96.
Мій тато все те саме - тільки помер в 60. Подивіться статистику, середню тривалість життя чоловіків в Україні.
Попадалочка• 01 августа 2024
Ответ дляШопингмонстр
Так я з радістю
А вас запрошує?
У мене теж є такі «ало, хочемо набитись у гості», а до себе не кличуть…
Коко На Страже• 01 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
В чем вопрос?
Вопрос автора знатокам-советчицам: почему я завидую своей ’подруге’?
ElenaElenovna• 01 августа 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ви дуже гарна! А шо це за море? Де така краса?
Дякую 🌸 це Сардинія.
Нетутешня• 01 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
В чем вопрос?
Питання - це вона алкоголік скритий чи як?
Нетутешня• 01 августа 2024
Ответ дляElenaElenovna
Если что, вот мое фото) не красавица но и выгляжу более менее нормально
А с носом у вас что?
Гарачий Чокалад• 02 августа 2024
Ответ дляKsenia2291
Зачем?
Чтоб доказать себе , что не алкоголик. Вы уже и этого не понимаете?)
LoveYouOrNot• 03 августа 2024
Ответ дляСкользкая
Это иллюзия. Можно месяц, два, три не пить и при этом оставаться алкоголиком.
Звичайно. Особливо запойний алкаш може не пити пару місяців, а тоді впасти в запой. Але там жінка п´є щодня, і якщо вона вже побутова алкоголічка, то не зможе спокійно відмовитися, буде сильний дискомфорт. Це як провірка для себе)
LoveYouOrNot• 03 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Для всех, кто бьет себя в Хрудь) что они не алкоголики, пьющие каждый день) проведите эксперимент - месяц без алкоголя?
Все правильно)
Але ніхто цього не зробить)
Скользкая• 03 августа 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Знаю одного умного и богатого алкоголика.
Пьёт много )
Живёт давно. И иногда делает вид, что он не алкоголик - не пьёт то месяц, то два.
Сила воли, другие дела (с его деньгами и умом всегда есть чем заняться).
А так пьёт ящиками дорогой алкоголь.
Пьёт много )
А так пьёт ящиками дорогой алкоголь.
Гарачий Чокалад• 03 августа 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Все правильно)
Але ніхто цього не зробить)
Ну чому ніхто) може хтось і зробить. Можу написати ще дієвий мотиватор. Піти здати печінкові аналізи. Багато хто здивується.