Баба на горошині• 02 августа 2024

Вибір, допомогти одним, а самим триматись за соломинку

Ситуація з дітьми. Є старші діти які хочуть виїхати з України (але просять зайняти гроші на це все) але віддадуть на протязі приблизно 1 року. Я сама лишусь з 2 молодшими (15 та 12) дітьми в Україні, але без грошей.
Результат:
вже голосів: 601
340 (56.57%) Ні, заначка має бути
261 (43.43%) Дати гроші, пусть їдут
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Ну яка непередбачувана ситуація?
Хтось хворіє, помирає, якісь серйозні проблеми?
Ні. Просто хлопчик боїться тут жити.
А вы бы не боялись, если вас в любой момент могли бы отловить?

Качка в тапцях• 02 августа 2024
Я голосовала «дать денег» т.к. думала, что у вас сыновья и деньги нужны на взятки, чтоб их вывезти и сохранить им жизни.
По комментам поняла, что зять и дочка. Тогда дала бы тыс 2-3$
Остаться самой без заначки с двумя детьми в войну не лучший вариант. А чтоб вашей дочери выехать, огромных денег не надо. Люди и вовсе без денег едут и все ок
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Це не життя, як очікування страти. Від виїзду залежить благополуччя сім´ї
Ну яке благополуччя сім´ї?
У автора своя сім´я, у дітей своя.
Купа чоловіків залишається жити в країні.
Зять боїться - не питання. Хай його рідня і він сам думає як виїхати.
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Ну яке благополуччя сім´ї?
У автора своя сім´я, у дітей своя.
В нормальних сім´ях вся рідня допомагає
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
+100
Доньці лише 23 роки.
Таких зятів ще може бути купа.
Всіх не вивезеш.
То краще одразу здати цього у воєнкомат в шукати виїзного
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Відловлять - значить така доля.
Вигребти всі гроші у тещі щоб дати взятку на кордоні - дно.
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
В нормальних сім´ях вся рідня допомагає
Чудово.
Донька з цим зятом через кілька років розлучиться. Вони ще молоді, все може бути.
Що тоді? Без грошей і без зятя?))

Доставучая• 02 августа 2024
Умовно в мене є 10 т. баксів, допомагаю донці 3 т. і все, двом дітям по 3 т. в схроні і 1 т про запас.
автор Баба на горошині • 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Відловлять - значить така доля.
ви маєте дітей? І де вони зараз якщо дорослі? Мабуть за кордоном?
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Відловлять - значить така доля.
К своим детям и родственникам так же относитесь?
lith_oops• 02 августа 2024
Ну дивіться. Я б дала гроші і говорила зі старшими з тої позиції, що молодші, як троху підростуть, їдуть до них і там навчаються. Тобто гуртожиток, можливо, але допомога старших первинна.
Якось ви їх розділяєте, а маєте гуртувати.
Щоб всі діти розуміли, що ви все це робите заради них. Них усіх. Мають триматись одне одного.
Взагалі сісти і поговорити - не найгірша ідея.
Ну і підтримую тих, хто радить їхати в країну з якоюсь первинною допомогою. Я в Словаччині, тут грошей не дають, але тим, хто тільки отримав захист, 120 сплачують житло, тільки ти сам маєш його знайти. Це можливо. І мова відносно проста.
В інший країнах інші переваги. Соціал, ще щось.
Треба всі варіанти прорахувати. Чи будуть навчатись, чи одразу працювати. Якщо навчатись - то жити за щось цей час і чи компенсують навчання. Мова знову ж таки.
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Чудово.
Що тоді? Без грошей і без зятя?))
Так может пусть сейчас разведется?
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляБаба на горошині
І чоловік і син в Україні.
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Так может пусть сейчас разведется?
Нащо?
Хай роблять що завгодно. Своїми силами.
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Нащо?
Хай роблять що завгодно. Своїми силами.
Для того, что бы он мог найти нормальную жену, раз для этой он временный вариант.

А вы по жизни тоже все сама? Муж вам ничего не дал и не помогал?
Мульйонерша• 02 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
Я оце зрозуміла, як мені пощастило з сім´єю. З батьками і свекрами. Це найперші люди, до яких ми можемо звернутися по допомогу і яким вже ми допомагаємо.
Мені і в голову не приходило, що мій дорослий син не може звернутися до мене, а має шукати в когось іншого.
Ну то таке, на смак всі фломастери різні
Вы все исходные данные учитываете?
1. Речь о дочери и зяте (чужом сыне)
2. У автора еще двое несовершеннолетних детей, один из которых мальчик. Так же больная мама.
3. Нужно отдать все сбережения.
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Чудово.
Що тоді? Без грошей і без зятя?))
Віддадуть їй гроші.
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица

Чоловік допомагав.
Свекри ні. Свекри і не повинні мені допомагати.
Juliana R• 02 августа 2024
Якщо добрі відносини з донькою і ви впевнені,що вона поверне,то чому б і не допомогти.
Наші родичі коли виїжджали також забрали деякі накопичення у батьків,але потім і пересилали назад їм з ’відсотками’

Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Віддадуть їй гроші.
Які гарантії що живучи за кордоном на всьому зйомному, вони зможуть бодай щось відкласти, щоб віддати?
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Чоловік допомагав.
Тут справа не в повинні, це просто нормально, що люди хочуть допомогти
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Залишаючи себе і менших дітей без подушки на чорний день?
Летчица• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Чоловік допомагав.
Какой интересный у вас мир, где самые близкие люди никому и ничего не должны...
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Гарантій в житті нема ніколи, але кожен знає своїх дітей і, якщо виникла така ситуація, то це і не обговорюється, головне, щоб виїхали, все інше наживне
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
Їм зараз ця подушка потрібна?
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляЛетчица
Нормальний у мене мір.
У випадку, коли дійсно настане якась біда, і я допоможу, і мені.
У автора не той випадок.
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Їм зараз ця подушка потрібна?
А хто знає коли вона їм буде потрібна?
Завтра, через місяць, через пів року?
На те вона й подушка на чорний день)
Скажений гудзик• 02 августа 2024
Ответ дляКукусики
А хто знає коли вона їм буде потрібна?
Завтра, через місяць, через пів року?
На те вона й подушка на чорний день)
А може і взагалі не буде потрібна, гроші потрібно витрачати для комфорту, задоволення, а не чекати чорного дня. Автору ніщо не заважає теж виїхати, якщо, наприклад, втратить роботу
Кукусики• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Як пов´язано витрачати гроші для комфорту і віддати зятю щоб він заплатив за виїзд?
Та й далеко не всі хочуть виїхати.
Крию матом страшно• 02 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Теща повинна,автор знову ж повинна бо родичка, повинні всі помогти. В мене однієї питання чому порятунку зять шукає в тещі а не в своєї мами? Чому та ж донька і зять якщо думали їхати хоч трохи не готувались? Чому заради благополуччя однієї доньки мати має жертвувати іншими, меншими дітьми і наражати себе на ризик? В тієї ж свахи один син,чому не рятує теж? В цьому випадку треба допомагати уже усім - частину дає теща,частину свекруха,частину діти позичають-заробляють самі. А то виходить картина ’ Хто везе на тому і їздять’. Автор не хоче їхати - має право і є свої обставини. А не звалити всі очікування на одну людину і чекати порятунку. Автор хай поможе,але й інша рідня підключається. Тоді це буде найкраще для всіх.